Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nőgyógyászotok, aki...

Ha a nőgyógyászotok, aki korrekt, nem pénzéhes, meg vagytok vele elégedve, amikor megállapítja a terhességet, elmondja, hogy a szülésre nem megy be, nem vállalja ezt már senkinek (csak ha dolgozik/ügyel), keresnétek mást vagy kitartanátok mellette?

Figyelt kérdés
7+5 hetes, kicsi szíve dobog

2017. dec. 18. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt. Nagyon szeretem a dokim, de nem csinálnám igy megegyszer.
2017. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként fiatal, vannak kismamái, terhesgondozást vállal, de a szülésekre nem megy be (családja miatt, ezt az infót kaptam).
2017. dec. 18. 19:49
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért nem csinálnád így még egyszer?
2017. dec. 18. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Furi. Enyém oreg. Na szoval nekem annyi volt, h atadott a vegen egy masik dr. nőnek. A no elment nyaralni o atadott egy harmadik dokinak... Őszintén.. Annyira sem ismertek, hogy ennyi erővel szulhettem vna az ugyeletesnél.


Viszont a harmadik doki annyira jo arc volt, hogy megtartottuk a kov.terhessegre is. Az eredeti idos dokimhoz rutin dolgokra jarok (rakszures pl) de varandossagot nem "csinálunk egyutt tobbet.

2017. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Na a masik h tok kellemetlen lett vna mondani amikor "atadott" h ja nem koszi. Nem megyek ahhoz s nohoz. Pedig nekem a no nem volt szimpi, na. Jol is jott ki, hogy nyár volt es elment szabira.

Ha téged megnyugtat a fogadott doki akkor olyat keress aki szul is veled szerintem, de persze embere valogatja. Másik h fogadhatsz szülésznőt. Lehet az is jo megoldas h terhesgondozas a dokiddal szülés a szulesznovel meg az ugyeletessel.. Ha nem császáros leszel akkor a szülésznő ugyis tobbet lesz veled

2017. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismerek egy szülésznőt. Beszéltem vele, itt nem lehet szülésznőt fogadni :( És ha ügyelt akkor nem jöhet be egyébként sem. No meg nyáron lehet szabira is megy ha lehetne fogadni. Egyébkènt ő is azt mondta, hogy komplikációmentes esetben a doki alig van ott, a szülésznő a lényeg. (Csak hát itt azt sem lehet fogadni.) :(
2017. dec. 18. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy mást keresnék. 9 hónap alatt kialakul a bizalom, aztán szülésnél meg egy vadidegen ügyeletessel szülsz? Nekem nem lenne jó így.
2017. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nehéz szívvel is,de én vàltanék.
2017. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog ha ismered az orvost, de az valóban biztos, hogy a szülésznő a lényeg. Nekem csak a legelején és a végén volt ott az orvos. Olyan szempontból nem bántam, hogy megfogadtuk, hogy kiváló szaktekintély, mindenki tisztelte és látszott, hogy tartanak tőle. A nővérek is másképp beszéltek mikor meghallották, hogy a betege vagyok és mikor vizsgalatra a kórházba kellett mennem, nem kellett órakat várnom. Én csak emiatt fogom következőleg is megkérni, sok előnyöm származott belőle, hogy őt választottam. Hamarabb kórházba kerültem,tehát ügyeletes orvosok is láttak és azt kell mondanom egyikkel sem volt gondom, sőt, nagyon meglepődtem, hogy milyen kedvesek, emberségesek. Még régebben voltam egy másik kórházban vizsgálaton, soha többet nem mennék oda, szörnyen éreztem ott magam.Szerintem érdeklődd meg, hogy abban a kórhazban ahol szülni szeretnél van e olyan orvos, aki a mostanihoz hasonló.
2017. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Na ha még szülésznőt sem lehet fogadni, akkor hogyne lenne fontos az orvos személye..
2017. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!