Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babámnak...

Lehet valami baja a babámnak attól, hogy megettem egy egész zacskó (400 g) szaloncukrot?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok

Nem tudom mi ütött belém.


2017. dec. 18. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Azért az elszomorító, hogy ilyenek szülnek. Nem tudom milyen lesz a jövő nemzedéke ...
2017. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Én az egész terhességemet végigzabáltam édességgel. A végén napi 10-12 szelet zserbó lecsúszott. (kaptam) Mindig is "gombócartúr" voltam, szerencsére az alakomon/súlyomon ez nem látszik


Fiam 4,5 éves, teljesen egészséges, de egyáltalán nem szereti az édességet. Kollégáim szerint még mindig nem ürült ki a cukor a véréből, amit magzatként kapott....


Semmi baja nem lesz.Ne aggódj mindenen, mert megőrülsz,ha meglesz a kicsi.

2017. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a normális válaszokat, nem szoktam ennyi édességet enni, még egy tábla csokit is csak ritkán egyszerre, ez meg annak a négyszerese, és megfordult a fejemben hogy ennyi cukor nem tesz jót az ő pici szervezetének, ez nem tudom miért tudatlanság!

Én inkább azon aggódok hogy akkora bunkó parasztoknak is lehet gyereke mint a 8-as meg a 11-es!!!! Na az sokkal nagyobb baj!

2017. dec. 18. 21:52
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
39 hetes vagyok és ên is rengeteg êdessêget eszek :( Tiszta csoda h eddig csak 14 kilot szedtem fel..
2017. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
71%
Nem lesz baja, dehogy is. Csak ne hagyjal (az mar lehet gond), annyi aktiv lesz a kicsi:). Nekem is lement egy doboz nutella, 35 hetes, az is 400 g...tudom szar anya vagyok. Johet a lepontozas😂😂😂
2017. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
48%
Hanyjal*
2017. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Végig nyomattam a zsirszegeny dietat az epém miatt terhesen, aztan a feletol még cukros is lettem.. Aztán valahol a 39.heten (..rva undorító vagyok, tudom) megkívántam a zsírt es kiskanallal ettem bolti dsznozsirt egy szelet kenyér melle. Jo, nem sokat de napokig ramjott a zsireves. Na.. Attól se lett semmi bajunk. Ettől.se.lesu, max hanysz. (ha hanysz, igyál sok folyadekot utana es ennyi)
2017. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Zsirt...
2017. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

:D:D

Nem fogja szeretni a marcipános szaloncukrot mert most besokallt tőle!

:D:D

2017. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy lesz baja, a babába nem úgy megy át az étel, hogy most akkor ő is megevett fél zacskó szaloncukrot, a másik felét meg te, kicsike ő ahhoz nagyon. Nyugi!
2017. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!