Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy zacskó Haribot,...

Megettem egy zacskó Haribot, meg fog látszani?

Figyelt kérdés
Ma összesen 1100 kcalt ettem, ma már nem eszek többet. Ebbe az 1100-ba tartozik bele a Haribo gumicukor (376 kcal, 90 gramm). Sajnos nem bírtam kj, hogy ne egyek édessèget, utólag kicsit bántam. :// szerintetek meg fog látszani, vagy nem? Már egy hete csak 1000-1200 kcal között eszek és ma már nem eszek többet. (Még 1 hétig folytatom ezt a kcal számlálást, azaz max 1200 kcalt eszek.) Mit gondoltok?

2016. jún. 6. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

1. Kor, nem, súly magasság.

2. Pszichológus.

3. Testképzavar és koplalás.

4. Nem, nem fog. ezért kell a 2.

2016. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

MI VAN?

1. 17/Lány/162 cm/59kg

2. ?

3. Nincs

4. A megadott adatok alapján most mit gondolsz?

2016. jún. 6. 16:09
 3/24 anonim ***** válasza:

Testképzavara nem csak annak van aki már 40 kg, sokkal előbb kialakul. Mivel már volt halál is belőle meg kéne előzni. ezért kell a pszichológus.

Az adataid pedig most jók.

Az, hogy koplalsz, nem csak, hogy rossz fogyási szokás, de nagyon káros is.

2016. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, kalóriaszámlálást csinálok, hogy lefogyjak 56 kg-ra. Egészségesen eszem, csak sajnos ma nem bírtam ki, és megettem egy zacskó cukrot. Később rájöttem, hogy jó nagy butaság volt, és igazán kibírhattam volna még egy hetet. Ezért tettem fel a kérdést, kíváncsi voltam, hogy meg fog-e látszani...
2016. jún. 6. 16:15
 5/24 anonim ***** válasza:
1100 kcal már koplalás, a normális 2000 környékén van, egészséges fogyás 1600 környéken.
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én tökéltesen érzem magam, eszek tojást, húst, túrót, péksütiket mellőzöm. Mi ezzel a baj?
2016. jún. 6. 16:21
 7/24 anonim ***** válasza:
Az hogy kevès. Te magasságod és súlyod alapjàn legalàb 1200-1250-et kellene enned.
2016. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

És az a

LEGALÁBB. Tehát nem a normális fogyózó mennyiség.

2016. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hagyd a picsäba a kalóriákat, én is számolgattam őket egy időben, de majdnem belezakkantam.
2016. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem sem embernek való a számolás, de nekem pl. muszáj. Van, aki csak számolva tud fogyni vagy még úgy sem (ha csak számol, de sokat eszik, mert éhes). Bár annak örülök, hogy tinilányként azt se tudtam, mi a kalória... Elég zavaró ez idősebb, érettebb korban is.


Kérdező, esélyes, hogy enyhén koplalsz, de ezt azért nem tudhatjuk. Írták, hogy 1600 a fogyózó mennyiség. Már akinek, van, aki a te számaiddal lazán súlyt tart vele. Annak nem árt sokat mozogni, ha le akar fogyni, nem lassan s nem kemény koplalással... S biztosan van, akinek koplalás a 2000 kcal, mert aktív, gyors anyagcseréjű...


A gumicukor az iszonyatosan rossz összetételű, szerintem ne egyél ilyet soha, életmódváltás, határozd el, annyi. Gyümölcszseléket ehetsz, de nem cukros vackokat.

OK, nem halsz bele, de tényleg ne egyél ilyeneket, ha lehet.


Szóval ma ettél 520 kcal ki tudja, milyen ételt a cukor mellé? Tápanyagdús étel legyen a legjavából, ha ezzel megadtad a testednek, ami kell neki, a kalóriát leszámítva, persze. Őszintén szólva kétlem, hogy olyan remekül tudnál étkezni. Kevés kalóriában igen nehéz, nekem se menne, pedig tudok ezt-azt.

Alkalmilag belefér egy ilyen nap, de máskor is keveset eszel, a ha odafigyelnél s értenél hozzá, bizonyára nem ennél gumicukrot sosem, habár el tudom képzelni azt az esetet, amikor mégis.

Mindenesetre veszélyes vizeken evezel, ha ilyen mélyre mész, főleg hosszabb távon. Ha csak tartasz egy ilyen hetet, az még nem akkora vész, bár már napok alatt belassulhat az anyagcsere túlzott kalóriadeficitben, amiről persze a te esetben mit sem tudok, a magasság, testsúly ehhez kevés.

2016. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!