Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van az hogy nem szeretne...

Miert van az hogy nem szeretnem mar ugy a picit mint mikor megfogant?

Figyelt kérdés
Talan rossz anya lesz belolem?
2017. dec. 20. 13:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
34hkm
2017. dec. 20. 13:52
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit bővebben fejtsd ki! Mire gondolsz az alatt, h nem szereted annyira?
2017. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem varom mar ugy mint az elejen!

Ez lehet azert is mert a parom nem foglalkozik velem annyit es ugy erzem hogy egyedul viszem ezt a terhet...eleg sokat dolgozik mar olyan mintha csak aludni jarna haza!2 hobappal ezelott meg simogatta a hasam stb most meg mar hozza se er a hasamhoz semmi:/

2017. dec. 20. 14:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka van annak, hogy a párod így elhidegült tőled. Ezt kellene kiderítened. A te érzéseidben történő változás a párod megváltozott hozzáállásával magyarázható. A várandósság kemény meló, nagyon kell olyankor a pár/házastárs támogatása. Te pont ezt nem kapod meg, magányos vagy, talán egy picit depressziós is.

Ajánlatos lenne szakemberhez fordulnod.

2017. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezèrt!

De a pasid eddig is ennyit dolgozott, vagy csak most kezdte? Kicsit körbejárhatnád a tèmát, mert így bármi lehet!

2017. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
A férfiaknak ez akkor lesz kézzel fogható amikor meg lesz a baba. Beszélj vele, hogy szeretnél egy picit összebújni stb. Én a vége fele pánikoltam, mi lesz ha meg lesz a baba.
2017. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azelott is sokat dolgozott de most hogy nemsokara meglesz a pici igy tobbet elvallal!

Hat igen elegge hianyzik az hogy osszebujjunk stb...jo azelott se volt az a romantikus fajta de azt gondolna az ember ha mar lesz gyereke sot az elso akkor legalabb jobban foglalkozik az emberrel! De nem igazan!

Elegge sokat stresszelek a szules miatt is! Nagyon szerettuk volna ezt a babat! De igy hogy egyedul vagyok szinte ebben a kapcsolatban elegge nehez!

Szeret a parom meg tudom hogy ertunk dolgozik csak igy annyira elhanyagol!

2017. dec. 20. 14:47
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
A pasik furák, de ne foglalkozz vele,nem nagyon tudják ezt megérteni amíg nem kézzelfogható számukra is a baba. Nálunk nagyon akarta a párom a babát, összejött, örültünk,aztán azóta nem nagyon érdeklődik. Nem szereti érezni a mozgását, mert "alienes".Ráadásul mióta látványos a hasam,szerintem taszítom a méreteimmel. Majd ha megszültem és visszafogyok (jelenleg 13 kg hízásnál tartok 37. héten) akkor remélem már nem fog undorodni tőlem. Én várom a babát, reménykedem, hogy leveszi majd apucit a lábáról a kislány :)
2017. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

.jo azelott se volt az a romantikus fajta de azt gondolna az ember ha mar lesz gyereke sot az elso akkor legalabb jobban foglalkozik az emberrel


ja előtte se volt az, akkor most miért kéne annak lennie???

2017. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert talan elso gyereke azert! Altalaban igen is jovban oda figyelnek tobbnyire ha elso gyerek lesz!
2017. dec. 20. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!