Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretném a fiamat császár...

Nem szeretném a fiamat császárral világra hozni, van valami praktika ami bevált nálatok? És ami szinte biztosan be inditja a szülést?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A császárnk es a szules beindulásának mi köze egymáshoz?

Na m1, ha bővebben leírnad a dolgot könnyebb lenne segítsünk!

2017. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Orvosilag el van döntve, hogy császáros baba lesz? Mert akkor nem tudsz mit tenni, okkal döntött így az orvos.


Ha meg nem ez történt, akkor előre nem tudhatod mi lesz a szülés közben. Lehet természetes módon kezditek, de valami komplikáció miatt mégis császároznak majd. Ez a ti érdeketek, hogy mind a ketten épen egészségesen térjetek haza.

2017. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülésem is simának indult, 7 óra vajúdás után lett császár magzati distressz miatt. (Fájásokkor leesett a szívhang.) Az ilyen eseményeket nem lehet praktikákkal befolyásolni.
2017. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokszor nem szeretem kérdése, hanem mert KELL.


Nem mindegy, hogy egészségi ok miatt császároznak pl. térarnytalanság áll fenn (ekkor meghaltok mindketten), vagy szülés közben létrejött ok, vagy az orvosnak úgy könnyebb, ha megvág.


Ha szükséges, nem te fogod eldönteni, toljanak-e a műtőbe, ne félj ;)

2017. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

AZ én szülésem is simán indult. Nem tágultam, leesett a szívhang, de foglalt volt a műtő.

Úgyhogy 2 orvossal + személyzettel "sikerült" hüvelyi úton szülni.

Azért van az idézőjel, mert én már nem voltam képben, az ügyeletes tágított, az én orvosom meg a hasamon térdelt, hogy kint legyen a fiam.


SZóval ezt nem lehet előre tudni.


De mindenképp beszélj az orvosoddal, hogy szeretnéd elkerülni a császárt, ha lehet.

2017. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!