Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét kaja undor?

Rosszullét kaja undor?

Figyelt kérdés
3.babát várjuk,tesóknál hányingerem volt csak, illetve a 2.nál kaja undor.De most hányok is mindentől,egy pörköltet nem tudok férjemnek megcsinálni. Eddig a hagyma hús hal volt amiktől undorodtam, de már a kenyértől tésztától keksztől is... tulajdonképpen szinte semmi sem marad meg bennem. Mit csináljak hogy legalább főzni tudjak? Az elmúlt 3 napba rendeltem kaját , de ez nem megoldás.

2017. dec. 20. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességemnél hús undorom volt, megfogni sem akartam, enni sem akartam de azért erőt vettem magamon, kellett főznöm. Nem tudsz mit csinálni, vagy erőt veszel magadon vagy rendelsz továbbra is.

Enni meg egyél azt ami jól esik, én péksüteményeket ettem rengeteget, azt kívántam csak.

2017. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!