Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák normális az, hogy 15...

Kismamák normális az, hogy 15 hetesen fáj a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen és valószínűleg fokozódni fog. Az első terhesség kb. felétől fájt nekem is, az utolsó 1,5 hónapban már mozogni is alig bírtam.

Kitartás! Egy kis vígasz, hogy a második terhességnél egyáltalán nem fájt:)

2017. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem szornyu fajdalmaim voltak 15-17 hetig pár naponta. Sirva mozdultam meg😣😣 menni alig birtam

Ilyeszto volt de sok-sok magneziummal és pihenéssel végül elmúlt. Utána még vagy 3hetig sokat pihentem h ne jojjon elo ujra es szedem a napi 3x1 mg citricit

2017. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és ez sajnos lehet még fájdalmasabb is ahogy növekszik a picur.. Nekem a 7.honap volt a legdurvább. Menni alig bírtam mert minden mozdulatnál úgy belenyilalt hogy csillagokat láttam..
2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 20. hétig tartott, utána nem nyomott a végén sem a kislányom. :)
2017. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!