Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első védőnői tanacsadásra...

Az első védőnői tanacsadásra csak úgy odamehetek?

Figyelt kérdés
Marmint tudom hogy hol és mikor van tanácsadás annak a körzetnek ahova tartozom. Nem hívtam fel gondoltam csak úgy odamegyek amikor a védőnői tanácsadás van. Ezt így szokták vagy szólni kell előre? Köszi előre is :) első baba tudatlan vagyok még
2017. dec. 20. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem illik felhívni, h mikor mennél. Már csak azért is, h legyen rád pár perce. Ilyenkor kitölti a kiskönyvedet, beszéltek 1-2 szót. Ehhez meg nem árt, ha rád tud figyelni, és nem a státuszra érkezôket kell méricskélnie.
2017. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképp fel kell hívni előtte, hiszen őhozzá is időpontokra mennek, vagy épp háznál van, szóval odamehetsz random, csak épp vagy nem lesz bent, vagy nem fog tudni fogadni, mert várnak rá.


Kikeresed, hogy körzetileg kihez tartozol, felhívod, elmondod, hogy hány hetes vagy, milyen orvosi vizsgálatok vannak a kezedben és megbeszéltek egy időpontot, amire elmész.

Én azt hiszem a 9. héten találkoztam vele, és már vinnem kellett a dokitól a papírt a terhesség tényéről, és hogy látja a szívhangot meg uh képet. Ezt ugye az doki a 6. héttől tudja megnézni és kiállítani.

2017. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Uh köszi akkor lehet nem megyek mert holnap lesz 8-9:30. Egy héten csak egyszer van vedőnői tanacsadas. Szerinted ha reggel hivom fel 8 után az keső? 5 percre lakom a rendelőtől vagy inkabb halasszam el jövőhét csütörtökre? Pénteken leszek 8 hetes. A doki mondta h lassab keressen fel a védőnőt.
2017. dec. 20. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Elsô vagyok. Felhívni felhívhatod, de lehet h tanácsadáson kívüli idôre fog hívni. Legalábbis nálunk így volt, pont azért, amit írtam. De ha felhívod, kiderül.
2017. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok. Ezt nem tudtam.köszi szépen 😊
2017. dec. 20. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én odaállítottam bejelentkezés nélkül és nem tudott fogadni csak épp annyira hogy adjon egy időpontot de úgy be volt táblázva hogy összesen egy hely volt még szabad belátható időn belül. Emiatt nem hogy érdemes hanem fel kell hívni mielőtt mennél annál is inkább mert az első alkalommal a papírmunka nekünk 45 perc volt és az én védőnőm nem egy nagydumás típus. :)
2017. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

A település méretétől, illetve a körzetétől is függ. Mi a terhességem közepén költöztünk, városból községbe. A városban alig tudott időpontot adni a nő, 3 hétig hajkurásztuk egymást, az első laborom emiatt el is tolódott kicsit. Itt, az új helyen, akkor megyek, amikor akarok, mindig üres a váró, alig van gyerek. Nincs is külön csecsemős időpont és várandós tanácsadás, csak egy nap 9-11-ig, mindenki akkor megy.


Szóval érdemes odatelefonálni, de sok minden függ a terheltségétől, nem biztos, hogy kivág elsőre. :)

2017. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk időpontot kell kérni
2017. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én anno felhívtam és még aznap kijött házhoz.(Nem én kértem rá, gondolom meg kell néznie a körülményeket).Aztán persze legtöbbször adott időpontot tanácsadásra, de volt még párszor,hogy kijött házhoz.
2017. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Heti 2x van tanácsadás akkor mentem oda, kivártam a sorom és bementem. Itt nincs ilyen, h nem tud fogadni...ha 11-13ig van, akkor azért van bent ebben az időpontban, h fogadjon. A nap többi részében megy házhoz stb
2017. dec. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!