Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehetseges a terhesseg?

Meg lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés

Hogyha a csaladban nem fordult elo terhesseg alatt verzes attol meg lehetseges hogy nalam megtortenhet? 6 napot kesett es utana megjott de csak barnazas es a cigaretatol szedulok es faj a fejem pedig eddig ilyesmi nalam nem fordult elo. A kozerzetem nem a legjobb es nagyon faradekony vagyok. Tegnap egy egyszeru tusolas utan lekelet dolnom. Sokal erzekenyebb vagyok nagyon hamar felidegesitem magam vagy csak ugy elkap a siras. 6 honapja hagydtam abba a fogamzasgatlo tabletat es azota maximum 1-2 napot keset. Lehetseges terhesseg? Koszonom a valaszt.

22L


2017. dec. 20. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap legyen az az első, hogy tesztet veszel. Ha pozitiv (Bocsi, de remélem, hogy nem), azonnal hagyd abba a dohányzást, és vedd kicsit ezt a témát komolyabban.
2017. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom abbol hogy oda irtam a korom egybol azt gondolod hogy en is csak egy olyan kis csaj vagyok mint sajnos a legtobb. De ez nem igy van az anyagi helyzetem nagyon jo( 2 eve nemetben dolgozunk es gyujtunk) es a parkapcsolatom stabil jovore lesz az eskuvom. Szoval meg ha meg is tortene akkor sem jelentene problemat.( a parom 26 eves)
2017. dec. 20. 23:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy felre ertes ne esek :)
2017. dec. 20. 23:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mar reg tesztelni kellett volna ahelyett, hogy itt talalgatunk!

Most vagy az vagy, vagy nem. Senki nem mondja meg....

Ne cigigg ha gyereket akarsz. Amugy is undorito szokas!☠

2017. dec. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Mivel dohányzol,te is pont egy "olyan ki csaj" vagy,mi a legtöbb.Ráadásul,még helyesen írni sem tudsz a saját anyanyelveden.Ebből megint az jön le,hogy felszínes vagy,igénytelen.

Ha több eszed lenne,mint a többségnek,akkor már napokkal ezelőtt teszteltél volna,nem ide írogatsz.

2017. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek a kerdesemert nem sokra tartom ezt az oldalt de tobb kerdest is lattam ezel a problemaval kapcsolatban es gondoltam en is megprobalom. Es nem vagyok egy nagy bagos 5 szalat szivok el naponta. A kerdesem inkabb az lenne hogyha a csaladban nem fordult elo ilyen attol meg lehetseges hogy nalam elofordulhat? Szeretnek mar egy normalis valaszt is!! Es termeszetesen tesztelni fogok. Nem az volt a kerdes?
2017. dec. 21. 10:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges, hogy nalad elofordul! Tesztelj es kiderul minden.
2017. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia. A negativ válaszolókkal ne foglalkozz itt élik ki magukat.

Teszteltél azóta?

Én is 22 évesen lezzem anyuka, dohányoztam! Mikor megtudtam hogy babát várok letettem azonnal.

Most 3.babánkat várjuk ( holott azt mondták a 2.után hogy több nem lehet, illetve alig pár %)

Hajrá drukkolok :)

2017. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gratualok!! Sajnos meg nem :-( reggeltol estig dolgozom es mikor kijovok mar zarva van minden. Es szeretnem akkor csinalni a tesztet mikor parom nincs itthon,mert ugye jon a karacsony es szep ajandek lenne a fa alatt! :-) ez lehet butasag de nagyon szeretnem ha igy lenne :) majd irok hogy hogy alakult :-)
2017. dec. 21. 21:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratulalok**
2017. dec. 21. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!