Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas érték 35 hetesen mitől?

Magas érték 35 hetesen mitől?

Figyelt kérdés

Kb egy hete viszketek eléggé , kezem , kézfej láb , arc elmentem egy vérképre amin az alkalikus foszfatáz magasabb lett . A többi májfunkcio rendben , fehérje vizeletben nincs , vérszegénység van .

Holnap doki de félek hogy bármi bajunk lesz és hogy mi lehet


2017. dec. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vélhetően a majad, ahogy írták az előző kérdésednél is.. A viszketés is emiatt...


Terhességnél mondják, hogy előfordul...de a doki többet mond szerintem..

Írd majd meg kérlek mi volt...

2017. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én epepangásra gyanakodok ..Got Stb normál a

Alkalikus foszfatáz 169 lett ...

Es meg a tiglicerid ami eddig normalis volt most magasabb lett .Remelem nem hellp szindroma .

Haziorvostol most jottem o azt mondta olyan erteket nem lát amitől viszkethetnék ...rakerdeztem az epe pangasra de o azt mondta terhesen nem adhat gyogyszert .Es hogy majd a nòdokimnak mutassam meg :( kicsit felek nehogy nagy baj legyen :((:'(

2017. dec. 22. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az az érték sokkal magasabb volt mint neked kb 500 körül, más eredményem mind tökéletes volt. Epepangásnak hívják és sajnos csak szülés után múlik el, de az egyből. Én nagyon sokat viszkettem főleg éjszaka. nekem kb 33 hetesen kezdődött. Semmit nem lehet vele tenni ennyire gyógyszert sem adnak, az se sokat segítene.. Ez van ki kell bírni. Vérszegénységre meg vasat kell szedni, nekem doki annyit mondott mindegy mit pezsgőtablettát akármit, de kettesével naponta. Nyugi nem lesz semmi baj, de sajnos tenni a viszketés ellen nem tudsz :(
2017. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a papírom 490 volt nekem az alkálikus foszfatáz.
2017. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez pár napja tart(viszketés) és néha enyhébb . Voltam házi orvosnál a vérképpel de azt mondta nem olyan magas az ertek nincs gond .vedono se mondott semmit hogy mitol magasabb az Alk.foszfat es a tigliceridek ?Rettegek h ne hellp legyen de csak nem .Szerinted epepangas miatt lehet ez emelkedett v hellp ? Vernyomasom jo ,vizelet jo ,nem vizesedek még es a tobbi majfunkcio jo volt tegnap
2017. dec. 22. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont az az értéked magas ami miatt viszketsz, ez simán epepangás mint nálam, mint láttad nekem 490 volt az érték majdnem 4szerese mint a tiéd. Nem volt semmi gond, én is csak az utolsó két hétben vízesedtem. Minden más eredményem jó volt.


Neked is jók a máj eredményeid akkor nincs baj :) Help-hez kéne a magas vérnyomás is. Én nem aggódnék. Figyelgesd a vérnyomásod , ha az jól van, akkor nem kell aggódnod, tessék hinni a dokiknak is :)


Én is beparáztam, de mivel csak az alk.fosz. volt magas így szerencsére nem lett semmi baj, csak én őráltem meg a viszketéstől.. sok éjszakám rosszul telt miatta :( Mindenhol viszkettem.... a testápoló kicsit enyhített, meg a gyakori zuhanyzás ( nyár volt) de elmúlni szülés után múlt, de akkor egyből. Ilyenkor a baba nyomja a májat meg körülötte mindent és ezért az epepangás. Ha szerencséd van odébb mozdul és megszűnik a gond, ha nem akkor sajnos kitartás :)


Minden jót :)

2017. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!