Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 evesen hogyha megvan a jo...

21 evesen hogyha megvan a jo anyagi hatter,3 eve eltek boldog parkapcsolatban johetne a baba? Vagy korai?

Figyelt kérdés
Szerintem nem es nagyon szeretnek mar babocat. Es kivancsi vagyok masok hogyan velekednek errol!?
2017. dec. 21. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Babócát..Lol.

Visszagondolva 21 évesen nagyon gyerek voltam a mostani önmagamhoz, pedig k.va komoly felnőttnek hittem magam, mi akkor 6 éve voltunk együtt még is vártunk még 3 évet, sokat változtunk mindketten a 3 év alatt jó irányba.

2017. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked mit jelent a jó háttér?

A barátod milyen idős?

2017. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
26 eves es havi fizetesunk 1300€/fo (termeszetesen mar regota gyujtunk eskuvo stb..)
2017. dec. 21. 23:25
 4/25 anonim ***** válasza:

Én magamból indulok ki, nekem korai lenne.

Jelenleg egyeetmre járok, alap szakra, tervben van, hogy a diploma után még elvégzek egy szakot vagy a mostani szakomhoz kapcsolódó mesterképzést, esetleg külföldi ösztöndíjas képzést(majd ami sikerül:D)

Számomra nagyn fontos az,hogy magamtól is független legyek és egyenlő partnar egy kapcsolatban, ez azt jelenti, hogy nálam a gyerekvállalás feltétele, hogy ha kell, akkor egyedül is el tudjam tartani a gyerekemet, ne függjek a partneremtől.

Ezenkívül számomra az is fontos, hogy egy jól működő, tiszteleten és nem szerelmen alapuló kapcsolatom legyen(természetesen a szerelem is fontos, de az elmúlik, tehát az öszetartó erőnnak a kölcsönös tiszteletnek, a kommunikációnak, egységes világlátásnak kell lennie),ami ebben a korban nehéz,mert a korombeli pasik még nem ezt keresik.


De ez én vagyok, tet tudod,hogy mit szeretnél,mlyen az életed, mik a céljaid, meg te ismered a pasidat.

Az én tapasztalatom az,hogy a 20-on éves csajok még gyerekek, naivak, már felnőttek a koruk alapján, de még azt keresik, amit a diney filmekben és egyéb romantikus filmekben láttak, aztán 30 évesen jön az arconcsapás,hogy az élet valahogy más..


De nem ismerlek, tehát konkrétan rólad nem tudok nyilatkozni.

Ha úgy érzed,hogy jöhet a baba és apasid is így gondolja, akkor dönts így, ha bizonytalan vagy,akkor pedig várj..

2017. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
ha mindketten szeretnétek - nem korai! Sok boldogságot!
2017. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Egyén függő, én 21 évesen még főiskolára jártam, utána pedig külföldre mentem dolgozni, utazgattam, világot jártam. Nekem korai lett volna.
2017. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállatam volna...


De, ha ezt megkérdezed itt, akkor ti is várjatok.

Komolyan, ne sokat, csak 1-2 éveet..

Én most 30 vagyok, és visszagondolok a 21 éves önmagamra, amikor annyira felnőttnek hittem magunkat (férjemmel) , de visszagondolva hiába voltunk önállóak, keresettel, megtakarítássalm saját háztartással.. Több Keresetünk volt, mint most, akkor sem lett volna jó ötlet.


Olyan 23-24 körül már jó lett volna ( nem lett)m mert akkor váltottam minkahelyet, majd házvásárlasba álltunk bele, kicsit bánom, hogy ennyit csúsztattuk..most vagyok kismama)

Szóval 21 évesen gyerek az ember, mégha tiltakozik is. Az ember, hiszen nem érzi magát annak.

A munkámból kifolyólag minden évben nyáron gyakornokokkal dolgozom, 20-21 évesek, zömében lányok..mindegyik "gyerek"akkoriban szembesülnek a felnőtt lét dolgaival...van aki kicsit korábban elkezdni.


Egy ilyen korú lany volt nem gyak.-on, aki a rákövetkező évben terhes lett, ő viszont már akkor más volt.. Érettebb a koránál, ha szabad ezt mondanom..az alapszakmája is olyan volt, hogy hátranyos helyzetű gyerekekkel foglalkozott, gyámhatőságoknak a döntésben segített, hogy ki kell-e bpvenni csaladból gyereket..stb

Nála is kicsit korainak éreztem, de persze így alakult..


Tehát ebből azt akarom kihozni, higy ritka kivétellel érett lehet rá valaki...ezt magadban kell látnod, de mi nem fogjuk tudni megmondani.

Ha ezt megkérdezed, akkor nem vagy biztos magadban, mert, ha az lennél a kérdés fel sem merül...

Ebben az esetben korai

2017. dec. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Most 27 vagyok és dél éve próbálkozunk. Most úgy gondolom lehetett volna picit előbb, nem sokkal 1-2 évvel előbb csak, mert iszonyatosan repül az idő.

21 évesen egyetemre jártam, diák munkát végeztem csak és minden pénzem utazásra költöttem. Szuper helyeken jártam, mai napig örülök, hogy ennyi mindent megéltem.


19 éves voltam mikor összejöttem párommal, azóta is töretlen a szerelem. Szóval a kapcsolatod lehet maga a tökély és maradtok együtt, így nem érzem akadálynak.

A korod miatt sincs gond, ha szeretnétek a babát, de én így visszagondolva nem hiszem, hogy fel tudtam volna adni a szabadságot. Szerintem ti is utazzatok még, házasodjatok össze és inkább 2-3 év múlva vágjatok bele.

2017. dec. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kint éltek a fejenkénti 1300 euró nagyon nem sok. Az egyik teljesen és a másik egyharmada elmegy a lakhatásra és rezsire.
2017. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Mi 5 éve vagyunk együtt, 24 vagyok és nekem korai lenne nagyon.

Persze nem vagyunk egyformák, de megakadt a szemem azon hogy "nagyon szeretnek mar babocat". És a párod is ugyanennyire nagyon szeretne?

2017. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!