Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 evesen hogyha megvan a jo...

21 evesen hogyha megvan a jo anyagi hatter,3 eve eltek boldog parkapcsolatban johetne a baba? Vagy korai?

Figyelt kérdés
Szerintem nem es nagyon szeretnek mar babocat. Es kivancsi vagyok masok hogyan velekednek errol!?
2017. dec. 21. 23:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mi is kis varsoban elunk osszesen mindenel egyutt(kaja lakas rezsi stb..) kijon max 750 eurobol mert a munka helyunkon tudunk enni! Es anyaink nagyanyaink is kepesek voltak minket felnevelni meg azok is akik nem kulfoldon dolgoztak. Es mivel nem vagyok nagyra vagyo es betudom ossztani a penzem ezert igen ugy gondolom hogy havi 1300 euro/fo megtakaritasokal igen is fel lehet nevelni egy gyermeket! En is koran jott gyermek vagyok es nem kulfoldi fizetesbol voltam nevelve megis itt vagyok es elek. Az lehet hogy nem kaptam 5 evesen iphont meg tabletet de legalabb tobbet tudtam jatszni az udvaron!
2017. dec. 22. 16:36
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha így eldöntötted akkor meg miért kell megkérdezni egy rakás idegentől?
2017. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kivancsisag
2018. jan. 3. 03:00
 24/25 anonim ***** válasza:
Jó, akkor szüljél, nem te leszel az első aki felelőtlenül, nem a gyerek érdekét nézve szaporodik. Majd mondhatod a kisgyerekednek, hogy nem baj hogy nincs pénz táborra, hisze legalább korai gyerek vagy, legyél ettől boldog, ne érdekeljen hogy a többiek csúfolnak.
2018. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha biztosnak érzed a kapcsolatot akkor szerintem igen. Én 21 évesen 4 éve voltam egy valakivel, azt hittem Ő a nagy ő, aztán szakítottunk. Most leszünk 10 évesek a férjemmel, gyerekünk is van már. Én nem feltétlenül a pénzt látom bajnak, inkább a korotokat a mai világban.
2018. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!