Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek a fogászat...

Nagyon félek a fogászat attól, hogy az injenkció árt a babának tudtok egy megbizható jó fogorvost Budapesten akire rá bízhatom magunkat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tuti nem árt a picúrnak az injekció, ha meg röntgeneznek, a pocakot letakarják. Viszont vidéki vagyok, így javaslatni nem tudok senkit.
2008. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen említsd meg a dokinak,hogy terhes vagy.Egyébként abban az érzéstelenítőben nincs olyan ami nagy értékben ártana a babának.
2008. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!az erzestelenitö tenyleg nem ärt a babänak.magän dokit akarsz,vagy sztk-sat?tudok segiteni. :)
2008. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi tényleg nem árt a babának!Én is kaptam a múlt héten és minden rendben van vele!Ja és sztk-s az rovos!

34 hetes kismama

2008. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolso vagyok.

ha magänba akarsz menni,Dr.Tulvän Tibort ajänlom.együtt dolgoztam vele 1 evig,29 eves,nagyon aranyos,figyelmes,es az ärai is jok,meg persze jol is dolgozik.a fel csalädom hozzä jär,az Üllöi uton rendel.tel:06204429897.az iwiwen is fennt van. :) ha van meg kerdesed,szolj.erika

2008. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagyis a 15:44-es voltam. :)
2008. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én szólnék a dokinak hogy terhes vagyok,a lidocain nem tudom nincs e hatással a babára.
2008. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!