Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi táppénzre számíthatok...

Mennyi táppénzre számíthatok bruttó 120000ft-os fizetéssel? Már pihenni szeretnék.24. hét

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Tudni kellene az előző évi jövedelmedet is, mert ha folyamatos a munkaviszonyod, akkor az előző évi alapján számolják. Akkor minősül folyamatosnak a jogviszonyod, ha 30 napnál nem volt hosszabb megszakítás benne.

A táppénz mértéke egyébként úgy tudom a jövedelmed 70%-a.

2008. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Februárban leszek 3. éve ezen a munkahelyemen. Határozatlan időre szóló szerződésem van.

A bruttó vagy a nettó 70%-a? A nettóm kb 97.000 Ft!

2008. okt. 25. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Még sohasem voltam táppénzen! 1 napot sem!!!
2008. okt. 25. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Akkor az első 15 napban betegszabit kapsz, majd utána jön a táppénz. Úgy tudom a bruttód 70%-át fogod kapni. Ha 3 éves a jogviszonyod, akkor nézd meg az előző évi jövedelmed, és a számoláskor azt vedd alapul.
2008. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

Kismama ugye ismered a google kereso programot?

Irj be barmit, tobbre mesz mint ezzel a forummal!

Jo szamolast!

2008. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!