Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt mar hasonlo...

Valaki volt mar hasonlo helyzetbe? Okt.23-an volt az utolso menstruaciom elso napja. Nov.24-en teszteltem ami pozitiv lett.

Figyelt kérdés
A dokihoz dec.22-en mentem es szamitasai alapjan 8 hetes vagyok. De a huvelyi uh utan azt mondta hogy kb.5 hetesnek nezz ki a terhesseg es lemaradt a fejlodesben. A petezsak latszott csupan. Probalok nem streszelni, de ilyen helyzetben nem olyan konnyu. Remenykedem hogy kesobb fogant es ezert mutatott az uh ilyen korai terhesseget. A ciklusom 29-31 nap kozott van. Jan.8-an ujbol megvizsgal ha addig be nem indul a kilokodes a doki szavait idezve.

2017. dec. 26. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagyis a pozitív teszt után majdnem 1 hónap után mentél orvoshoz.

Ilyenkor már bőven kell lennie szívhangnak, nem pedig üres petezsáknak, ez sajnos biztos, hogy nem élő terhesség, kérdés, miért nem néz meg előbb, kevésbé fájdalmas és tisztább, ha műtétileg tisztítanak ki, mintha magától indul be a vetélés.


Nekem 8 hetesen volt missed ab-om, akkor is csak üres petezsák volt.

2017. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de ha 5 hetes terhes lennel, akkor kb egy hete tesztelhettel volna pozitivat eloazor, negy egy honapja. Ha mar akkor pozitiv volt a teszted, akkor tenyleg tobb, mint 8 hetes terhes kellene lenned, ennyivel nem foganhatott kesobb.
2017. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszotokat
2017. dec. 26. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ultrahang és vérzés alapján elszokták számolni, akár hetekkel is! Én is így jártam, de viszont igaza van az előttem szólóknak, hogy 8 hetesen már kellene, hogy szívhang legyen :/
2017. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már embrió is volt de nem fejlődött kb. 6 hétig élhetett. Én is 8 hetesen mentem először dokihoz, sajnos jött a rossz hír. Rá 3 napra megműtött. Nekem okt. 17.én jött meg utoljára, dec. 14.én műtött. Sajnálom :(
2017. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat. Azt hiszem holnap elmegyek a surgossegire, mert a nogyogyaszom januar 8-ig nem dolgozik. Mar 4 napja nem alszom, igy nem birom ki meg a kovetkezo vizsgalatig. Ez a bizonytalansag teljesen kikeszit es a folosleges varakozas. Sajos nagy eselyel abortusz lesz a vege ennek a terhessegnek.
2017. dec. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!