Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért etet mindenki karácsonykor?

Miért etet mindenki karácsonykor?

Figyelt kérdés
3 kgt felszedtem mert mindenki etetni akart:(
2017. dec. 26. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt nő vagy. Ha nem akarsz enni, nem eszel, ne fogd arra, hogy etettek, gondolom nem nyomták le a torkodon, hanem önként etted. Vissza is utasíthattad volna.
2017. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez ilyen, terhességtől függetlenül is. Én ha éhes vagyok eszek, ha nem, akkor nem. Nekem a sütivel van bajom, nem kell 2x mondani, hogy kóstoljam meg. Aztán a mérlegre rá se állok inkább. Tavaly kismamaként se tettem. :D 2 ünnep közt meg nulla étvágy, alig bírok enni, szóval nem szokott hosszú távon gond lenni.
2017. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ennek nincs köze a terhességhez


Elvileg felnőtt vagy, ha nem akarsz enni nem eszel

2017. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de ez a kérdés olyan, mintha egy 12 éves kislány kérdezte volna. Szedd ösdze magad ha terhes vagy, valakinek az anyja leszel, tessék felnőni!


Nem etettek, hanem zabáltál (bocs). Engem is kínálgatnak mindenhol meg úgy általában mindenkit Karácsonykor, de van egy varázsszó, amit ha összekapcsolsz egy másikkal, megoldás lett volna zabálás ellen:

"köszönöm, nem!"

2017. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Karácsonykor szerintem mindenki így van ezzel, akár terhes akár nem 😀
2017. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor mindenkit etetni akarnak, ha terhes, ha nem. De nem azért híztál, hanem mert nem tudtad megállni, hogy összeegyél mindent. Ezért történik a hízás. Attól, hogy tukmálják, még nem kötelező mindent befalni.
2017. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a banatban lehet napi egy kg-t hizni?!
2017. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak víz ea salakanyag 😊😊 pár nap ch szegény étkezés és visszaáll a rend 😊
2017. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi. Engem is etetni akart mindenki, a 9.hónapra hat kiló jött fel, vékony vagyok és úgy kezelnek mintha minimum gyerekgyilkos lennék. Egész terhesség alatt tömtek volna, de nem hagytam.
2017. dec. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!