Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Karácsonykor szoktak utazni...

Karácsonykor szoktak utazni az emberek? Vagy mindenki otthon ül?

Figyelt kérdés
Utazás alatt nem a rokonlátogatást értem, hanem hogy elmegy a pár vagy család egy szállodába és kirándulnak/wellnessznek, stb...
2012. nov. 15. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki szokott. Én nem mert ilyenkor a legdrágább az ilyen szolgáltatások, és sajnálom a dupla vagy sokszor a tripla árat kidobni érte.
2012. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp az ár miatt kérdem amúgy, csak így hátulról...

Szóval a saját kis agyam szerint akkor inkább otthon ülnek a népek, és konganak a szállók, és épp ezért olcsóbban is odaadják a szobákat. Vagy nem jó az elméletem?

Mondjuk szilveszterkor tuti drágább, azt én is tudom, akkor tényleg nagyon sokan mennek el hazulról.


De karácsonykor??? Erre még sose figyeltem oda. Ismerőseim nem utaznak.

Ezért is érdeklődöm, hogy itt a többség hogyan vélekedik.

2012. nov. 15. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi minden karácsonykor elutazunk :D
2012. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olcsóbb karácsonykor sokan utaznak, sokan nem szeretik az ünnepek körüli nyűzsgést, így inkább elutaznak valahová. Sok szállodában direkt van karácsonyi program/menü..Ha szeretnél karácsonykor utazni, akkor már most fogalald le, mert nemsokára nemcsak drága lesz, de hely sem lesz.
2012. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktak, mi is jártunk egy időben, amíg volt munkánk, és ebből kifolyólag pénzünk rá. A szállodák egyáltalán nem voltak üresek, de lehet, hogy most a válság miatt azért megcsappant a forgalom.
2012. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi karácsonykor színházba szoktunk menni. Ez 20km.


Tavaly elmentünk megnézni a Vörsi Betlehemet. Ez kicsit messzebb volt.

2012. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!