Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss vélemények Dr. Szabó...

Friss vélemények Dr. Szabó Kornél szegedi szülész-nőgyògyászról?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabó Kornél nem Szegeden praktizál. Legalábbis szülést biztosan nem Szegeden vezet, hanem Hódmezővásárhelyen.
2017. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke, ezt tudtam. Maganrendelse Szegeden van plusz sztk-ban is rendel
2017. dec. 27. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzá járok. A napokon belül nála születik meg a kislányunk. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Eléggé elfoglalt, de ha gondod van nagyon segítőkész.
2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 ismerősöm is nálla szült.2-4 éve akjor jó volt.most állítólag már le se tojja az embert.meg sajátmagát hazuttolja meg.

Én Molnár Andráshoz játok rá még sosem hallottam panaszt szerencsére.

2017. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban. Kapkod, hazudozik, nem törődik az emberrel. Régen jó volt, de most már nagyon kevesen vannak vele megelégedve, a vásárhelyi kórházban dolgozóknak is meg van róla a (negatív) véleménye... :( Először azt hittem, hogy csak túlvállalja magát, de sajnos később rájöttem, hogy sokszor nem korrekt a viselkedése.
2018. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%
Szia! Nem tudom aktuális-e még. Vigyázni kell vele, mert hajlamos össze-vissza hazudozni szándékosan, ahogy az érdekei diktálják. Sokszor el is szólja magát, de ha kérdőre vonod, akkor terel valami újabb hazugsággal, én most már biztos váltani fogok, mert meguntam, hogy hülyének néz. Ja és tényleg állandóan kapkod, így figyelmen kívül hagy lényeges dolgokat.
2018. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Hazudozik, szerintem a hadarása is direkt van hogy gyorsan túl legyen az előre kitalált szövegén. Borzasztó ez a Mészárszék hogy semmi érzéstelenítés fajdalomcsillapitast nem ad. Gondolom azért a természetesség híve mert férfi és fogalma sincs mekkora fájdalom a szülés...
2018. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!