Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyó...

Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyógyász elérhetősége? (nyíregyházi Jósa András kórház) Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Valamilyen Kata az aszisztensnője. Ezen a tel. számon jelentkezhetsz be hozzá: 70/9343548.

Én évek óta hozzá járok. Nála szültem a kislányomat is. Kedves, figyelmes, becsületes orvos... bár nem néz ki 20 évesnek sem, de nagyon jó szakember.

2 hete voltam nála. Genetika szakvizsgáját csinálja most, így gyakran van Debrecenben, de mindig elérhető.

2012. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Voltál azóta nála?

Milyen volt?

Nekem is őt ajánlották, most készülök felkeresni, kismama vagyok.

Én is csak jókat hallottam róla.

2012. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Bátran merem ajánlani. Lelkiismeretes, nyugodt, segítőkész, tisztelettudó, mindig elérhető és jó szakember. A magánrendelésén nem szalag munka folyik..nem sürget. Bármit, és bármennyit kérdezhetek (legutóbb majd egy órát voltam benn nála). És nemcsak a rendelőjében ilyen. Kórházban is mindig segített, nem várat meg, jobb szobát kért nekem, minden nap látogatott. Korábban Dr. Orosz László volt a nőgyógyászom, Vele is nagyon megvoltam elégedve. Véletlenül kerültem hozzá. Mindkettőjüket bátram merem ajánlani! V.-né Judit
2012. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Judit, köszönöm a választ.

Annyi jót hallottam róla, hogy őt fogom felkeresni január elején! :)

2012. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fej doki!
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Sylili válasza:

4 éve szültem nála a lányomat....kedves,segítőkész,figyelmes....nem fogadott orvos volt,hanem éppen ő volt ügyeletben,de 10-15 percenként jött megnézni,kérdezgette hogy érzem magam.Varratszedésen is kedves volt...és tényleg nagyon fiatalnak látszik.:) először azt hittem,hogy csak valami gyakornokféle :)

Engem igazából a két szülésznő kápráztatott el.annyira kedvesek és figyelmesek voltak...szép élménnyé tették az első gyermekem születését.

Majd írj,hogy neked mik a tapasztalataid.:)

2013. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, leírnád a szülésznők neveit?akár privátban is.Szülésznőt keresek. Köszönöm!
2013. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Sylili válasza:
Az egyik Németh Erika volt,a másiknak csak a keresztnevére emlékszem,őt Nórának hívták.
2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a szülésznőn. Az én szülésznőm Sáfár Kata volt. Egy angyal. Mai napig tartjuk a kapcsolatot. Kedves, bájos, vicces, segítőkész..., ha valaki igazán jó szülésznőt szeretne Őt válassza.
2013. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A Doktor Úrról és Katáról is csak jót tudok mondani!
2013. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!