Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszerrel védekeztünk, foloslegesen is, mert 2x rövid idore kb 2 masodpercre hatolt belem. Naptár szerint volt esély. (tudom, butaság volt.) Eközben megjött a menzesz a szokásos idõpontban. Teljesen normálisan. Most sincsenek rá utaló jeleim. Normális a ciklusom. Nincs hányingerem, étvágytalansásom, se semmi ilyesmim. Nemrég volt hasmenésem, de azert mert az unnepek alatt olyat ettem.

Mit gondoltok?

Azert kerdezem, mert mar hallottam olyanrol, hogy normal ciklus mellett volt varandos a holgy. Unnepek utan veszek tesztet, de addig csak az aggodas marad.



2017. dec. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének nem védekezel (a megszakítás nem az), ha ennyire be vagy tojva?

Jó ez neked?

2017. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel nem védekeztetek(nem, a megszakítás még mindig nem védekezés) így van esély a terhességre. De ha nem ebből, majd a következő szexből leszel terhes, gratulálok, a felelős családtervezésetekhez.
2017. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egyszer fordult elo. Vedekeztunk azota.. Szegyellem en is magam, nem voltam meg ilyen felelotlen.
2017. dec. 27. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz terhes, de ha 2x2 másodpercre volt benned, akkor gyakorlatilag 0 az esély. Pláne, ha azóta meg is jött.
2017. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az vagy, de védekezzetek már.
2017. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Vedekezunk, egyszer tortent ez meg.
2017. dec. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!