Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azzal a problémával fordulok...

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy március.17-én voltam együtt a párommal de kiszakadt a gumi sajnos nem vettük észre csak amikor már befejeztük. Mennyi az esélye hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Esemény utániról még nem hallottál?


Nem tudjuk, mennyi az esélye, mert valaki évekig szexel védekezés nélkül, hogy babája lehessen, és nem jön össze.

Nekem elsőre sikerült, ahogy nem védekeztünk.

2015. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De, képzeld hallottam.

tegnap vettem is be. De abba sem lehet 100%-an meg bízni.

2015. márc. 19. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettel be, akkor nem ertem a kerdest, v hogy ezt miert nem irtad bele. Igy kb 2-3% eselyed van. Ha nem vettel volna be, akkor termekenysegtol fugg. Nekem mindket gyerekem elso alkalommal megfogant mikor nem vedekeztunk, szoval nalam kb 100% lenne..
2015. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed egyébként a teherbeesés kategória.
2015. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!