Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt e a babának a sok mennyisé...

Árt e a babának a sok mennyiségű fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Pár napja kiderült,hogy babát várok.Aggódom mivel a pár hete kihúzták a bölcsesség fogam ami teljesen begyulladt a húzás után ezért 3héten keresztül fájdalomcsillapítót szedtem.Nagyon sokat +antibiotikumot.2nap alatt elfogyott 12db spedifen utána kb.24db flector és még jó pár db fortedol(kb 14db).Az antibiotikum Aktil 500mg 21db-os.Voltam orvosnál aki nem ihazán foglalkozott a kérdéssel.Annyit mondott ezt nem lehet megmondani hogy ártott e.Természetesen elmegyek másik orvoshoz is de addig is jó lenne kicsit okosabbnak lenni.
2017. dec. 27. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Általában a 6. hét előtt nincsenek ezek a dolgok káros hatással a babára.
2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Erre csak azt tudom mondani, hogy az első pár hétben még csak nincs is összeköttetésben a "baba" veled. Gondolj arra hányan buliztak és ittak hatalmasat és rá pár napra meg pozitív a teszt. Nekik sincs bajuk :) Akkor lehetne ezen aggódni, ha mondjuk már 8-9 hetes lennél... de akkor már tudsz róla és nem szedsz annyi bogyót.


Szóval, ha tényleg most teszteltél akkor még nem lesz rá hatással :)



Jó egészséget :)

2017. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen korán még nem kell ilyenen aggódni...


Folsavad legyen elég, ha nincs elveszi tőled a fejlődés, és nem a baba..


Ezen túl figyelj oda.. Fájdalomcsillapítóból panadol vagy algopirin mehet, semmi más algo... Nem..

Torokra természetes szerekkel öblögetni, nekem annak ellenére, hogy a mézet nem javasolják a doki azt mondta a propoliszos méz mehet, plusz a fújós, nem szopogatós tantuum verde

2017. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. :)
2017. dec. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!