Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes 3 napos várandós...

39 hetes 3 napos várandós vagyok. Még zárt a méhszáj, január 3-ra vagyok kiírva. Sokszor vannak görcseim, szerintetek lenne esély rá, hogy előbb jönne a baba?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Esély az van. De senki nem tudja neked megmondani, h mikor indul be. De bent nem fog maradni.
2017. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 39 hetes, 2 napos vagyok. Ma voltam ctg-n alig látni rajta valami méhtevékenységet. Már egy hónapja nyitva volt a külső és középső méhszáj, a belső még zárt. Neked vannak legalább jóslóid, nekem még az sem, bár tudom nem vígasztal.


Mi azt hittük idén megszületik, de már nem bízom benne. Jön, ha felkészült rá, meg bent maradni úgysem fog. :)

2017. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van esély, miért ne lenne? Épp úgy, mint arra hogy holnap napsütés lesz. Vagy épp egy kis eső.

Az utolsó hetek ilyenek, a szülés előtt akár 3 héttel vagy csak 1 nappal is lehetnek szülésközeli jelek.

2017. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mutatott -semmitsem a gép. Totálisan zárt voltam sehol semmi . Kereken 40 hetesen ctg után vártam a dokim a kórházba,hogy megbeszéljük a dolgokat aztan egyik pillanatról a másikra elfolyt a magzatvíz ott a váróban 😃😃😃😃 Aznap megszültünk 😃😃😃😃
2017. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már én is azt várom, mikor folyik el. Most már semmi sem kényelmes, sem ülni sem feküdni. A séta kb abból áll, hogy 20 perc múlva pisilni kell.
2017. dec. 29. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Bújjatok össze apával ;)


A magzatvíz elfolyása nem evidens, nekem legalábbis nem folyt el, burok repesztés kellett :)

2017. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mer velem lefeküdni, már mondtam neki pedig ezt a tippet. Azt mondta fél, hogy megnyomja a hasam.
2017. dec. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!