Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt erős fejfájá...

Más is tapasztalt erős fejfájást terhesen?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 16. hetemet. Nagyjából a második trimeszter kezdetétől gyakran fáj a fejem. Volt olyan is, amikor egy héten szinte minden nap fájt. A terhesség előtt is fejfájós voltam, de nem ennyiszer és nem ilyen mértékben. Ez a mostani ugyanis olyan, mintha szét akarna szakadni a fejem. Olykor muszáj bevennem egy fél szem fájdalomcsillapítót, természetesen orvosi jóváhagyással. A fejfájás többnyire hajnalban vagy reggel jelentkezik, miután felkelek az ágyból. Hányinger is társul hozzá, és az is előfordult már, hogy felkelés után fájt a fejem, bekaptam pár falatot, majd ittam egy keveset, és mindez azon nyomban kijött belőlem. Amúgy már nem jellemző rám a hányás, csak ebben az esetben. Valaki tapasztalt már hasonlót?
2017. dec. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt kb.20 hetes koromig...elkezdett fájni aztán két napig majd szét durrant a fejem,én is az első nap vettem be fákdalom csillapítót mert elviselhetetlen volt...
2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az elején volt, az 5. héttől a 11. hétig. Most vagyok 12 hetes, remélem elkerül, mert nekem is volt, h minden nap fájt :(
2017. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fejfájáshoz hányinger, hányás is társult nálatok?
2017. dec. 30. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem amúgy is megvan a hányás. Ami neked van és valószínű nekem is volt, az migrén.
2017. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem fájt a fejem... amint terhes lettem megtapasztaltam én is. Frontoknál azt hittem megbolondulok.


Amúgy a hányás és szédülés + fejfájás az migrénes fejfájás. Pihenni kell, ha ilyen van.


Barátnőmnek migrénes fejfájás után ment el a víze és ment szülni. Konkéran úgy begörcsölt a feje, hogy nem látott és beszélni sem tudott. Bár ez már a durvább része. Szerencsére időben volt nem volt koraszülés :)

2017. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 és 16 hetes korom között majdnem mindennap fájt a fejem. Általában viselhetően de néha volt migrénes is. Pedig egyáltalán nem vagyok fejfájós. Nekem ha reggel jött, nem múlt el. Nem tudom mitől volt mert mindent ugyanúgy csináltam mint máskor, tehát folyadék, étel, alvás stb nem változott. A hormonokra fogtam.
2017. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó minőségű kólát javasolt rá az orvos, és használt. 1-2dl
2017. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!