Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét után kevesebbet mozog...

34. hét után kevesebbet mozog a magzat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kb a 32. hét után kevesebbet mozog.
2017. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már akinek. Nekem egyik gyerek se lassított.
2017. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a szuloszoban is rugdosott.... sose állt le, az utolsó hónapban durván beindult a fiam, volt h totál eldeformalodott a hasam annyira mozgott :)
2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hányadik héten szülsz. Valaki 36, valaki 42. Nyilván, ha már alig van hely, nem mozoghat annyit, mint előtte. Meg ha mozog is, másképp, mint 32 hét előtt.
2017. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan rugdos. Csütörtökön kell befeküdni, ha addig nem indul meg a szülés.
2017. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, 38+4-re születtek, egyáltalán nem volt kevesebb mozgás, pedig nekik aztán biztos szűkösebb volt a hely, mint egy babának lett volna.
2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 4 gyereket szültem, és mindegyik lelassult az utolsó hetekben, de ez is a gyakoribb! Egyébként meg teljesen mindegy, mert ebből nem lehet semmire következtetni, hisz a hetek számából ugyanúgy sejteni lehet-még szép-, hogy közeleg a szülés! :D
2017. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!