Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetnek ezek a tünetek?

Mitől lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Már 10 napja késik.Nincs semmi más tünetem ezen kívül.Ha azt nem számítom bele hogy napok óta annyit eszek mint a ló.Előtte meg annyit ettem a stresszes időszakom miatt mint a kismacska..nem szedek fog.gátlót.Belém is sokszor ment.Párom sokszor voltam vele decemberben.Nov 25-én jött meg utoljára.De!Fehér folyásom van.Ma ilyen nyúlós volt.Bár!Ma is szexeltünk meg tegnap is és bennem ment el ma is!Szóval már nemtudom követni!Tesztet majd veszek de lehet inkább egyből orvoshoz megyek hüvelyi uhn nézzen meg!Mensi szerint 5 hét 2 napos lennék!De egyszer volt hányingerem másfél hete.

Anyum 4 terhessége alatt egyszer se volt rosszul.

Nekem sincs semmi bajom.A cicijeim nőttek meg.De most hogy sokat eszek ezen se lepődök meg.


2018. jan. 1. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
14 évesen volt hogy egy honapra kimaradt.De annak már 5 éve..azóta sose maradt ki egy hónapot sem...illetve egyszer késett sokat ciszta miatt de akkor mástól nem is késheett mert még szűz voltam..most viszont megint lehet hogy ciszta arra gondolok előbb mint terhességre..mert annyira hihetetlen hogy baba van bennem
2018. jan. 1. 11:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap csinálj egy tesztet. Aztán persze menj orvoshoz is
2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most tényleg ne haragudj, de mennyibe tartana venni egy 500 ft-os tesztet?

Tesztelj és irány a doki! Simán lehet baba!

2018. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

??????


Miért gondolod,mhogy az itt válaszadó, éppen otthon ülő idegen emberk ezt meg tudják mondani?


Mivel a terhesség topikba tetted, nem is védekeztek, késik is, neked is van fogalmad róla, hogy lehet terhesség tünete.


Az orvos első kérdése lesz, hogy van-e teszted akár negatív, akár pozitív.


Anyukád terhessége nem mérvadó.. Enyém egészen a végéig émelygett, hányt, nekem pedig semmi ilyen tünetem nincs..


Amnyák állapotából kár mármilyen következtetést levonni, nekem is gyakran van ovura utaló nyákom...



Persze annak ellenére, hogy minden arra utal, még nem biztos, hogy terhes vagy, hiszen nem látunk beléd..

A teszt is azért fontos, mert, ha a doki nem látja, de van teszted, akkor tovább keresi méhen kővül...

2018. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Allitolag ertelmes, felnott, gyereket akaro emberek.... Hallottal mar terhessegi tesztrol? Erre szolgal. Ha kesik. Lepisiled bumm!
2018. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell 2 naponta ezt megkerdezni????

Unalmas mar, hogy nem vagy kepes tesztelni!

2018. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező tesztet csinálj. Holnap már meg is veheted. Egyébként, az, hogy anyukád hogy viselte a terhességét semmit nem jelent. Az én anyukám 26kg-ot hízott mindkét terhességével. Lánya és fia lett. És mindkettőt végighányta elejétől a végéig.


Nekem fiam lett és egyszer sem hánytam és csak 13 kg-ot híztam.


Semmi összefüggés nincs anya lánya között :)


Holnap irány a bolt!


-------------------------


Nem értem miért nem tesztelnek azok akik terhesnek gondolják magukat, vagy épp tervezetten babára készülnek?


Nem értem miért hiszik azt, hogy az éhség terhességi tünet, hol ott az első trimeszterben 99%-ban a kismamák alig tudnak enni, mert émelyegnek, rosszul vannak vagy esetleg hánynak. A nagyobb étvágy a második, de leginkább a harmadik trimeszterre jellemző.

2018. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!