Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek (majdnem...

Terhességi tünetek (majdnem minden) elmúlása 6. héten nagy bajt jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4-5 hetesen nagyon fajt a cicim 1 hétig, utána jöttek a szokásos tünetek: fémes ízt éreztem a számban, emelyges, hányinger, szag érzékenység és undor. Most vasárnap töltöttem a 6. hetet de 2-3 napja nem faj a cicim vagyis csak nagyon enyhen, a hányinger, undor, szag érzékenység mondhatom ,hogy teljesen megszűnt. Maximum a kávé után van egy pár pillanatig hányingerem, de pl a kavetol is kezdtem undorodni és most megint meg tudom inni gond nélkül. Baj lehet? Nagyon ideges vagyok mert az elejétől fogva barnazok, kaptam ra progi pótlást, ezután jó pár napra megszűnt a barnazas de pár napja megint van, igaz alig észrevehető, épp hogy csak megszinezi a folyast (bocsi) és csak reggelente szoktam látni a WC papíron. Volt valaki így? Normális h ennyi tünet épphogy elkezdődtek de már meg is szűntek?az első terhessegemnel hetekig volt az undor és a hányinger :( nagyon aggódok. Bocs, tudom h ez a 65.000dik ilyen kérdés.

Ja a puffadas megmaradt, de csak kaja után. :,(


2017. nov. 27. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem 7-10.hetig eltunt az osszes aztan hanytam 16.hetig

2017. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a barnás folyas akkor is volt amikor a tünetek jelentkeztek és erősödtek, tehát nem a megszunesukkel kezdődött el újra.

A cicim meg van nőve és duzzadva meg mindig.

2017. nov. 27. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a barnázásról nem akartam irni.. egyertelmu hogy ha barna folyasod van,ami amugy vér. Akkor orvoshoz mesz es haragszom ha vki nem igy tesz hanem ül a baberjain. Csak nem akartalak megbántani. Bocsi
2017. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amugy enis barnázgattam, akkor emeltek a progi adagon meg ajánlottak igazi mgneziumot.. ami ugye nem magnerot meg magne b6, azok ilyenkor semmit sem ernek

Magnesium citricit szedek napi 3x1et neha 2x1 et

Olcsó és nagyon erős. Erdemes szedned+ pihenned.

Ami nőgyógyászati nyelven fekvés fekves fekvés.. semmi mas.

Egesz nap!! Nekem 12. Hetig kellett

1#3#


24+2hkm

2017. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csütörtökre van idopontom, akkor megyek a dokihoz. Pihenek amennyit tudok, de van egy 2,5 evesem, őt muszáj ellatnom.

Remelem minden rendben van :(

Most épp el kezdett fájni a cicim egy kicsit, talán ez jó jel.

A barnazas nem tudom mitől lehet, nekem nem csináltak hormon vizsgálatot, hematomat sem találtak. Remelem csütörtökön már többet tudok.

2017. nov. 27. 10:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet azt mondani h ülök a baberjaimon, már a 4. héten bementem az ügyeletre a barnazas miatt ahonnan hazakuldtek, azzal h ebből még bármi lehet. Még azon a héten elmentem egy másikhoz, ő adott progeszteront de uh-n semmit nem látott. Következő héten elmentem újra h megnézzük legalább jó helyen van e. Most ezen a héten ujra megyek. Megemlítem a barnazas és a progi emelést.
2017. nov. 27. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Az nem baj, ha abbamaradnak a tünetek, majd visszajönnek, semmit nem jelent. Ja és valóban van erről rohadt sok kérdés, vissza is olvashatnád, az meg, hogy, fáj-e a cicid szerinted mennyire fontos? Egész terhességem alatt nem fájt, teljesen változó, hogy kinek mikor fáj. A barnázás az viszont nem annyira jó terhesen.
2017. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmit sem szamit egy tunet sem..bnőmez kiserten 12 hetes uhra ,meg ott is hanyt mielott behivták, meg mutet utan is.

Meretek alapjan már 2 hete nem élt az embrió. Szval ennyit a tunetekrol..

2017. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért mégis csak jelent valamit...ha voltak tünetek de hirtelen megszűntek, akkor ott gond van. Nekem missed ab lett a vége :(
2017. dec. 7. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnaaalom😢😢
2017. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!