Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hányszor...

Terhesség alatt hányszor vesznek vért?

Figyelt kérdés
Szeretnénk gyermeket vállalni, de amitől a legjobban rettegek az a vérvétel. Hányszor vesznek vért ez idő alatt? A gondolatától is rosszul vagyok :( Hogyan tudom magam felkészíteni erre? Ti nem voltatok rosszul?
2018. jan. 2. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet tudni előre, hogy hány vérvételre lesz szükség.


Szólj előre, és ne nézz oda.

2018. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Minden trimeszterben van kötelező vérvétel.Azon kívül valahol még bevett szokás a terheléses cukor vizsgálat,plusz ott a kombinált teszt is,ami szintén vérvétellel jár.Azon kívül előfordulhat még egy-egy rendkívüli eset.Viszont ha a vérvételt nem bírod,akkor mi lesz szüléskor?Ott is fognak szúrkálni.
2018. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Terhesség előtt én is féltem a vérvételtől,sőt rosszul is lettem tőle. Viszont az első terhességemnél megbékéltem vele. És rájöttem,hogy semmiség az egész. Nem akarlak rémisztgetni,de a vérvétel a szüléshez képest semmiség. Úgyhogy bátorság.
2018. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy a szüléshez nem fogható :)


Nektek hányszor vettek vért?

2018. jan. 2. 12:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt 4x,szülés után a kórházi napok alatt még 3x,majd még 1x néhány hét múlva.
2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

legalább 3*.

ugyanúgy voltam mint te! :) a gondolattól is rosszul voltam.de belevágtam, mert jobban szerettem volna a gyereket és próbáltam nem foglalkozni a vérvétellel.a férjem mindig elkísért,direkt vett ki akkorra szabadságot!egyszer sem voltam rosszul :) de nézni nem bírom még a csövet sem amibe leveszik :D

most h megszületett,mostmeg pajzsmirigy probléma miatt kell mennem szinte havonta vérvételre.úgy érzem kezdem leküzdeni,de nagyon lassan halad!

ne félj, megfogja érni. mindig kérj meg valakit h kísérjen el, sokkal jobb lesz hidd el nekem! :)

kitartást!!!!

2018. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
4x vettek tőlem vért. Előtte én sem bírtam, volt hogy el is ájultam. A végére már úgy megszoktam, hogy azóta rendszeres véradó vagyok. Ott pedig nem is kicsi tűvel "csapolnak" meg.
2018. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is világ életemben rettegtem a vérvételtől, mindig rosszul voltam, előtte éjjel már aludni sem tudtam.

Aztán terhes lettem, terhességi cukrom is lett, összesen 19 vagy 20 alkalommal vettek vért tőlem.

Mára már fel sem tűnik, nemhogy görcsöljek rajta.

2018. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy a kötelező mennyi volt, de pl nekem az első terhesség alatt 3x csináltak cukorprofilt, ami azt jelenti, hogy 1 nap 6x vettek vért... Ennek a lehetőségét is bele lehet kalkulálni
2018. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne már, ettől félsz? De mitől, a fájdalomtól? Mert akkor rossz hírem van, ez semmiség a szüléshez képest!
2018. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!