Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimutatta a teszt a terhességet?

Kimutatta a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Üdv. Ma csináltam egy tesztet ami kimutatta a terhességet. Elvileg ma kellett megjönnie így valami mondatta velem vegyek egyet. Iszonyatosan görcsök vannak mintha nagyon megakarna jönni. Nagyon felvagyok puffadva...nos már volt téves tesztem nem egyszer. Holnap orvos mindenképp..de valaki hasonlót érzett ilyet. Kb 3.4 hetes lehetek....a derekam is salyog... köszönöm...
2018. jan. 2. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Gratula, ne izgulj. Orvos még semmit nem fog látni, maximum felritkulást. Olyan 6-7 hetesen fog látszani valami.
2018. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos a helyzet az hogy 3 gyermek van.. és szedtem a gyógyszert..nem kívánt ez nekem..ne izelkezetek. Kérlek titeket...
2018. jan. 2. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ugyanúgy, látom más még nem írt. Nem ítélkeztem, nem is fogok, de a tény az, hogy ha most kellett volna megjönnie, a teszt pozitív, akkor 4 hetes vagy még. Ezt még nem látja a doki az ultrahangon, ő csak élő terhesség megállapítása után tud tájékoztatni a következő lépésről. Akár abortusz lesz, akár nem. Ha szurkál a hasad, talán meg fog jönni és csak kémiai terhesség volt. Vagy spontán beindulhat egy vetélés. Ha továbbra sem jön meg, akkor van min aggódnod.
2018. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedtél antibiotikumot?Kimaradhatott 1 szem?Vagy mi történt?
2018. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt igen sajnos. Meg szedtem be flextort iszonyatosan fájt a fejem nem tudom az befolyásolta e?
2018. jan. 2. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia..


Nem befolyásolt semmit a fejedre szedett gyógyszer... Szimplán, hogy nem tartottad be a dogamzásgátló tájékoztatőjában olvasottakat..

A görcs, ami ennyire erős nem jó jel..(esetedben még pozitívan is lehet értékelni).. Mert lehet nem marad veled... Bár, ha ennyitől összejött, akkor kis túlélő...


Az orvos "izélkedés" nélkül sem lát semmit.

Kérj időpkntot kb 2 héttel későbbre. Akkor már szívcsőpulzálást lát, ergo élő embríót, azzal lehet bármit elindítani... A várandósprotokollt(ezt gondolom már tapasztalatből tudod.....kiskönyv...stb) vagy az abortuszhoz tartozó protokollt)


Előbb nem lát semmi oylat, amivel lehetne továbbmenni.


Tesztelj ismét, ha nem jön meg, csakhogy tudd, tuti-e..


Orvos holnap semmit nem fog látni, arra számíts

2018. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint ma
2018. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen valóban egy hete voltam...azt mondta menjek vissza jövő héten..akkor tudja megmondani. Viszont a görcsök nem múlnak. Sőt sokszor nagyon is szurkál.
2018. jan. 9. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagytok?
2018. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!