Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha eléggé ki vagyok...

Normális ha eléggé ki vagyok bukva, hogy a tervezett egy baba helyett egyszerre három lesz?

Figyelt kérdés

a párom örül neki nagyon, de én azért eléggé pánikba vagyok esve

ráadásul én mindig csak egy gyereket szerettem volna

teljesen felborult ezzel minden


2018. jan. 3. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lombik?

Már most fixálj le segitségeket, tervezz elore.

2018. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Idehaza mostanában szinte csak hármasikrek születnek?

Volt egy második Csernobil, csak lemaradtunk róla?

2018. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Persze, én is kibuknék ezen. Sokszor még 1 gyerekkel is nehéz, nem hogy hárommal.

Kitartást és sok sikert kívánok nektek!

2018. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú először is gratulálok! Másodszor persze hogy érthető, de nem lesz semmi baj!
2018. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, normális. Egyszerre három gyerek szerintem annak is ijesztő, aki amúgy több gyermeket tervez. Mert nagyon nem mindegy, hogy van köztük pár év különbség, vagy totál egyszerre három.

Arról nem is beszélve, hogy egy hármas ikerterhesség mekkora kockázatokkal jár. A józan eszemmel azt mondanám, hogy még talán redukáltatnék is, de persze ha én lennék az adott helyzetben, közel sem biztos, hogy tudnék a józan eszemre hallgatni.

2018. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Hanyadik héten vagy? Csak mert barátnőmnek is a legelső ultrahangon még három volt, aztán a következőn már csak egy, és végül egyetlen kisfia született.
2018. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én is pánikolnék :D a kettőnél is,nemhogy háromnál :D

majd lenyugszol :) már most tervezni kell, szervezni!

2018. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
8.on
2018. jan. 3. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még szelektálódhatnak. De egyiket sem tudnám bántani!
2018. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valőszínűleg több konzultáción át fogtok esni...


Javaslom, hogy keresd meg itt gyakorin azt a 2 kismamát, lehet 3-an vannak, akik hasonló cipőben jarnak, mint te.

Az egyik esetben 2 maradt, a természet döntött, a másik tuti kihordja a 3-at.


Fel fogjak vetni a redukálás lehetőségét.

Elsőre sokan eluárkőznak a gondolattól is, nem véletlenül van akaonzultáció. Érdemes nem egy, hanem sok szakvéleményt kérni általánosan, és kifejezetten a te terhességedre vonatkozóan is.


Fel kell mérni, hogy nem veletlenül vetődik fel a lehetőség.


A párod persze, hogy örül, hiszen csak a babákra fondol, jajj de jó..

DE neked kell kihordani (az előzményekről, hogy nem is feltétlenül szerettél colna többet nem is beszélve)

Egy kierterhesség mindig komplikáció(ami lehet teljesen panasz,entes is, bár ritka) de egy 3-asiker már erősen veszélyezteti a kismamát és a babákat is.

Nem további rémisztgetés, hanem ezek a tények.

Részletekbemenően el fogják mondani.


Fontos szerintem, hogy természetesen jött-e össze. Ha igen, akkor azért jelent valamit, hogy nem egy kényszerített helyzetben hozta össze a tested, hanem úgymond erre készen van.

Egészséges vagy-e, vagy vannak egyéb háttérbetegségeid.. Akár térd, boka, gerincprobléma(nekem térdem műtve is volt, 1 gyerekkel is aggódom, hogy a végét, hogyan fogja bírni..nem terhesen is vizesedik 20 éves korom óta nagyobb terhelésre, pedig akkor még túl vékony is voltam, most átlagos)


Első és legfontosabb, hogy leülj, megnyugodj, körbejárjátok a kérdést.

Pároddal is tudd megbeszélni, annak eellenére, hogy ő örül..

Másrészt kivárni, mert ilyenkor gyakori, hogy nem marad 3 baba önmagától sem.


Kitartás

2018. jan. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!