Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pici baba aki még meg sem...

Két pici baba aki még meg sem született egy apától egyszerre és hosszú házasság és egy 8 hónapja tartó kapcsolat? (Megcsalás)

Figyelt kérdés

Elég régóta együtt vagyok a férjemmel nem volt köztünk semmi baj míg nem megismerte ezt a nőt aki babát vár tőle, ugyanúgy én is babát várok. Ők szeretik egymást, de én is a férjemet és nem akarom elengedni ezt a házasságot, mert nem tudom elengedni őt, mert szeretem tiszta szívemből. Attól is félek, hogy ez csak egy fellángolás a férjem részéről, de ha történne velem valami abba ő is belepusztulna. Félek attól ha elengedem abba idegileg belepusztulok és nem lenne jó vége? Folytatás alul.

Amit ő se akarna a férjem és félt engem, mert ismer tudja, milyen nehezen viselném azt, hogy ők ketten együtt vannak, de azt se akarom, hogy mind a 3-man szenvedjünk annyit tudok ebbe valaki belerokkan és az a valaki én leszek!?!

Segítsetek kérlek, hogy mi tévő legyek, hogy folytassam nélküle, mert félek ha elengedem azon percen összeomlanék főleg úgy, hogy tényleg nélküle nem tudnék élni és nem is akarok!


2016. júl. 11. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen , felnott nokent ne irj ilyet, hogy nem tudnal nelkule elni.

Nem 15 éves vagy már.

Ha ilyen hogy megcsalt és más is terhes tőle én olyan gyorsan otthagynám mint a sicc!. Itt sajnos most te vagy a harmadik, ugye nem akarod hogy ezt lássa gyereked?

Szörnyű milyen férfi az ilyen , te nem ezt érdemled. és igen lehet nélküle is boldogulni, tudom mit beszélek engem újszülött babával hagyott ott az exem és ment vissza egy másik régebbi exéhez.

2016. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogsz belerokkanni. Nem a férjed az egész világ. Rajta kívül is létezik élet.

Minek akarod magadhoz láncolni? Megcsalt. Ráadásul közben gyereket is vártok. Nem lehet egy komoly férfi. Ők szeretik egymást. Akkor egyértelmű, hogy együtt akarnak lenni. Az mire lenne jó, ha érzelmi zsarolás miatt a férjed inkább veled marad?

A gyerekednek is majd jó példát kell mutatnod. Nem azt, hogy egy nővel bármit meg lehet tenni és utána még ő pitizik, hogy ne hagyják el. Szedd össze az önbecsülésed és nagyon változtass a gondolkodásodon.

Ja és ne magadat sajnálgasd, hanem a gyerekedre gondolj. Neked most ő kéne, hogy a legfontosabb legyen. Nem pedig egy hűtlen volt pasi.

Tudom, kicsit durva, de ez kell neked, hogy valaki jól megrázzon, hogy ébresztő! Tessék a való világban élni!

2016. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

"Attól is félek, hogy ez csak egy fellángolás a férjem részéről, de ha történne velem valami abba ő is belepusztulna."


Ez a te kitalációd, mert szeretnéd, hogy így legyen. De nem így van, mert felcsinált egy másik nőt, akit szeret, miközben magasról tesz rád és a közös gyereketekre.

2016. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is rossz volt...Hogy lehetsz ennyire naív? Nagyon megalázott téged, de még az ő lelkivilága miatt aggódsz? Dobd ki!
2016. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

b.assz ki vele és barátkozz össze a másik anyukával... szervezz közös uh-t, közös terhesondozást, később baba-mama klubozást, játszóterezést...


hidd el, férjednek lesz a legkínosabb, és gyorsan rendbe akarja majd tenni a helyzetet.


de az is lehet, hogy bejön, és lesz egy új barátnőd :)

van ismerősöm, akinek a kisfia és a legjobb barátnőjének a kislánya kb egyidős. mindenhova együtt mennek, apuka nincs egyik gyerek mellett sem... nemrég jöttem rá, hogy apuka ugyanaz :o így ismerték meg egymást :)

2016. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Level 2, ez már a második kérdésed!

Növessz gerincet,nehogy már még te akarj esélyt kapni!!!!

2016. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nőként nem lehet ennyire egy férfi függésében élni. Kidobnám, mint macskát.... Legyen már tartásod!
2016. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Most a gyerekedre koncentrálj! Igenis tudsz a férjed nélkül élni. NEM SZERET TÉGED és nem érdekli mi van veled.

Add be a válópert, próbálj minél több gyerektartást kiharcolni, ha lecsengett az egész és túl vagy rajta keress olyan férfit, aki megbecsül és így még talán családban nőhet fel a gyereked.

Mit gondolsz, ha elhagyná a másik nőt mi lenne? Akkor sem lennétek boldogok, örökké féltékeny lennél, rettegnél, hogy újra megcsal(meg is tenné) és sosem tudnád elfelejteni, hisz ott van a másik baba is. Így nem lehet élni!

2016. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha szét menne a nővel akkor azt mondta mindenféleképpen vissza jönne hozzám.
2016. júl. 11. 15:15
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs ló, jó a szamár is...
2016. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!