Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen nagyon erős átlátsz...

28 hetesen nagyon erős átlátszó folyás? Normális?

Figyelt kérdés
Mintha bepisiltem volna, folyt a lábamon is, nagyon megijedtem. Menjek orvoshoz?
2018. jan. 5. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj. Nekem is sok folyásom van, dr messze nem ennyi. Lásson orvos, nehogy a magzatvíz szivárogjon. És minél előbb. Mert ha az, akkor kell tüdőérlelő és ott minden óra számit!

A legjobbakat!

2018. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh jaj... remélem nem ekkora a baj...

De akkor ha magzítvíz lenne, fájna is, nem?

2018. jan. 5. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt lehet hogy csak apró repedés van, ami akár össz e is forrhat. Másrészt nekem pl az első gyereknél ömlött a víz és csak 4 óra múlva lettek fájásaim.

De azis lehet, hogy bepisiltel vagy tényleg bő folyás. De ilyen panasszal tényleg lásson orvos. Ez nagyon fontos. Ők meg tudják állapítani, hogy mi a helyzet. És ha nincs baj, legalább megnyugodsz.

2018. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 20. hét körül, erre felkészülve vettem egy 3db-os magzatvíz jelző betétet. Ha ilyen történne, beraknám, lássam mi a helyzet. Persze a dokim így is felhívnám.

Szerencsére eddig nem volt rá szükség, mondjuk nekem meg rengeteg krémes, fehér folyàsom van, két doki szerint is normàlis.

29 hkm

2018. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huu, azonnal sürgősségi!!! Ki kell zárni a lehetőségét, nehogy magzatviz legyen!

Az egyik ismerősömnél nem vette komolyan a dokija, sajnos meg kellett császározni,24 hetesen,mert alig maradt magzatvíz!

2018. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem már elmentél a kórházba!!


Ez egy nem is olyan régi kérdés, ő is várt egy ideig... Hát nem kéne!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2018. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2018. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!