Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par napja nyulos atlatszo...

Par napja nyulos atlatszo neha kicsit feher tejszeru de bo folyasom van.15-ére nem varom. Hasam ket napja szurkal lent es feszul. Mellem csak kicsit erzekeny. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Együtt voltál valakivel és nem védekeztetek? A férfi elment benned?


Mert ha igen, lehet baba a dologban. De ha mégsem, a teszt kideríti majd!

2017. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mivel nem varom a menait igy szerintem egyertelmu hogy vedekezes nelkuli egyuttlet tortent :D Akarunk babat.

A keedes csak az, hogy ez most lehet a "siker jele" ?

2017. szept. 4. 13:36
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem varom a mensit*
2017. szept. 4. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább most van a peteérésed ha 15-re nem várod. Legyetek együtt a pároddal!
2017. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nyúlós folyás ovulációra utal.
2017. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Naptar es ovu teszt szerint elsejen volt peteeresem. Lehetseges hogy ezuttal ketszer van? :) ha mindketto megtapad(nem tudom olyan mennyire lehetseges, akkor lehetnek akar ketpeteju "ikreim" is? Mintha olvastam volna ilyet valahol.
2017. szept. 4. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg most van/volt a napokban az ovud, nem 2szer volt, csak egyszer.

Nem látunk beléd, így napra pontosan látatlanba nem tudjuk ezt megmondani neked.


Arra, hogy pár nap eltéréssel 2 magzat megfoganjon nagyon kicsi rá az esély. Pár ilyen eset történt az egész világon a közelmúltban.

2017. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Elsejen teszteltem ovulaciora es pozitiv volt, akkor is volt kis folyas, egyutt is voltunk, de most joval bovebb, ezert gondoltam hogy ez mar jelezhet babat esetleg.

Tulajdonkeppen azert irtam ki a kerdest, hogy valakinek volt e ilyen es lett e belole baba, vagy volt e valakinel ez terhesseg jele. :)

2017. szept. 4. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:

És másodikán is használtál ovulációs tesztet? Az első negatív nap számít és lehet több napig is pozitív.

Szerintem ez inkább ovuláció, 2-3 nappal a megtermékenyülés után még úgysincs semmi tünet.

2017. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ezt eddig nem tudtam sajnos, igy mindig a pozitivra hagyatkoztam :) De koszonom, hogy mondtad, igy mar okosabb leszek
2017. szept. 5. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!