Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen állandóan pisilni...

12 hetesen állandóan pisilni kell, de más panaszom nincs. Menjek ezzel orvoshoz, vagy ilyenkor méh nyomja a hólyagot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem a méh nyomja, hanem az alhasi vérnőség miatt van. Ha nem fáj, nem bűzös a vizelet, akkor nem kell orvos :)
2018. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy az első írja. Én már korábban is sűrűn jártam pisilni holott épp hogy megnő az ember méha egy picit
2018. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ennyi miatt, alhasi vérbőség meg hormonok. Jársz védőnőhöz is, nézi a vizeleted? Valószínű az első laboron se estél át túl régen ahol volt vizeletvizsgálat is.
2018. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a hormonok okozzák, kesobb a méh és a baba sulya.:)
2018. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A védőnő 2 hete nézett vizeletet, akkor az negatív lett.

Nálunk az első trimeszterben nincs vizelet vizsgálat.

2018. jan. 5. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ? Az max akkor lehet ha nem itthon élsz.😀😀

Mivel a kiskonyveb is benne van h minden vervetelnel nezik a vizeletet. Vagy nem ia voltal még verkep es vizelet vizsgalaton.

Kukkold meg a kiskonyved.. benne van mikor milyen vizsgálatok kellenek.

2018. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem az első terhességem, az előzőnél sem kértek a 12 hetes vizsgálaton. Mivel megvolt már a vizsgálat; nézz azért annyit ki belőlem, hogy tudom, hogy mi történt velem, és ne akard már megmondani, hogy nem is úgy volt.

Csak vérvétel volt: HbsAg, Treponema, Toxoplasma, vércsoport meghatározás és ellenanyag szűrés és általános vérkép. Ennyi volt. Vizeletet nem néztek.

2018. jan. 5. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Te pedig nézz bele a kiskönyvedbe, és meglàtod, hogy a vizelet is ott van a feldorolt kötelezőek között........
2018. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen ott van, max nem kérték el a pisidet. Nem néz senki hülyének. Csak segíteni akartunk. De akinek nem lehet isten áldja
2018. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem a kiskönyvemmel megyek laborba, nem az a beutaló. Egy egyetemi klinikára járok, és az orvos rendszeren belül utal be, és külön nyomtat beutalót és a kezembe adja a kémcsövekkel együtt. Azzal megyek a helyi laborba.
2018. jan. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!