Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most annyira jó minden,...

Most annyira jó minden, kicsit félek, hogy így marad e a baba érkezése után is, volt így ezzel valaki?

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást. Hamarosan érkezik a kisfiunk, akit nagyon várunk.

Bennem van egy kis félelem, hogy nehogy a kapcsolatunk változzon.

Próbálok majd tudatosan tenni ez ellen és amennyire lehet figyelni majd a páromra a baba mellett.

Nyugtassatok meg, hogy a baba csak közelebb hoz majd bennünket és nem eltávolít.

Érzett így valaki?


2018. jan. 5. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nalunk nem sikerult, par honapos baba mellol mar mas nohoz jart ...
2018. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem tudhatjuk helyetted.

Az biztos, az első hónapokban zombi leszel hiszen babától függően 1-2-3 órákat alhatsz csak és ez teljesen kimeríti az embert, az alváshiánytól pedig feszült, ideges lesz az ember.

Egy rengeteget síró kisbaba is feszültségforrás, hiába a saját véred, én pl. majd megőrültem az első hónapokban.

A szülővé válás nem csak az a rózsaszínű máz amit reklámoznak, rettentően próbára teszi 2 ember kapcsolatát.


Az én kapcsolatom is álomszép volt gyerek előtt és egész terhesség alatt is.

Aztán megszületett a lányunk....

Egy kapcsolatban stresszhelyzetekben derül ki, mennyire összeillő két ember, tudják-e ugyanúgy kezelni a konfliktusokat, elég nagy-e a szeretet, összetartozás érzése, hogy ezt a nehéz időszakot is átvészeljék ami a gyerekszüléssel kezdődik.

2018. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell mindent elhinni. Normál esetben és ha Te sem rontod el. Egy pici mellett mindenre van idő. Eszik alszik. Éjjel 6-7 órát, nappal 3-4et. Egy a fontos ne felejts el nő lenni.
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha eleve sz,r a kapcsolat csak ront rajta! De ha ilyen jó, és tényleg következetes leszel, kitartó, nem lesz gond.


Mellesleg nekem 3 gyerekem van, mind a kezdetektől átaludta az éjszakát szépen a kiságyában! Én ebben nagyon következetes voltam és elhatározott, hogy ennyi közös terünk és időnk (este az ágyunkban, film, összebújás,stb) legyen egymásra a férjemmel! Nálunk így nagyon jól alakult!! :) Könnyü szülést és sok boldogságot!! :)


(Ja és azt nem mondom, hogy nincs olyan, hogy csak "gyerekidő",amikor a gyerekek velem aludhatnak az ágyunkban. Összebújós, tv-zés, ilyenek, de nem csinálunk belőle rendszert! Heti 1x kb! Tökéletes így! :)

2018. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
56 % os, te lattal mar eloben gyereket vagy csak keprol ?!
2018. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
4es vagyok! Már pedig igaza van a hármasnak!!!
2018. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Amikor a pici alszik, változz vissza anyából nővé.
2018. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Se rózsaszín ködre, se rémálomra nem kell számítani, mert minden baba más. Légy kellőképpen laza, de következetes, na meg persze szeresd nagyon mindkettőjüket.

Én szerintem kipihentebb voltam itthon a kisbabámmal, mint mostanában munka mellett, mikor már a gyerek is ovis...

2018. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy közelebb hozott minket egymáshoz.... de igazán még nem érzem magam ujra nőnek. 2szer 3 óra alvás, többszöri ébredéssel.....nekem kevés. 9 hónapos.

Kisebb korában pedig fejtem az anyatejet neki,mert elfáradt a szopizásban(műtött baba) igy ha aludt fejtem, mosogattam, fertőtlenitettem...

Az első 2 hónapban pedig a kórházba jártam be hozzá napi 2- 3szor. E mellett ugyanúgy fejtem a tejet...

De kivánom a legjobbakat!

Nem törvényszerű ez sem, csak van ilyen is.

2018. jan. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle képpen változni fog a kapcsolatotok ez elkerülhetetlen.

De minden hozzáállás kérdése.És nem csak rajtad múlik.

Minket közelebb hozott de sok nehézség van.

2018. jan. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!