Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseget szeretnek kérni...

Ani1993 kérdése:

Segitseget szeretnek kérni nem lettem beteg 12 napja csinaltam tesztet is de semmi negativ lett 😔 nagyon szeretnenk a parommal mar 😔 esetleg van ra esely hogy az vagyok? Koszonom a valaszokat elore is

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

12 napja nem jott meg a "mensim"

A tegnap reggel teszteltem negativ lett

Lehet baba esetleg ?

A parommal nagyon szeretnenk mar

Igy erthetobb ????

2018. jan. 8. 00:49
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy később fogant, vagy mégis beteg lettél, mert hormonzavar miatt is kimaradhat.
2018. jan. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobban hangzij.. Hoazen pont az a betegség, ami a mostani állapot. Tehát, ha nem jön meg, mégsem vagy terhes.

A fogamzóképes, nem terhes nőknél a menstruáció az egészség jele.


Ha 11 nap késéssel negatív a teszt, ott más áll a háttérben...menj el dokihoz.. Egyébként minden nőnél fordulhat elő ilyen akár ok nélkül is, de meg kell nézetni..


Drukkolunk

2018. jan. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Idaig soha nem késett

Most voltam orvosnal es nem latott semmit

Azt mondta hogy teszteljek meg kedden ha akkor is negativ lessz menjek vissza

Lehet olyan hogy meg tul kicsi ahhoz hogy latszodjon ? Es a teszt azert nem mutatja ki ?

2018. jan. 8. 10:49
 15/17 A kérdező kommentje:
Haho meg mindig semmi és majd csak jövő héten tudok dokihoz menni és a tesztem is negatív valaki ?!
2018. jan. 12. 11:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindentől késhet, ennyi. Majd megjön. Ha másként nem, gyógyszerrel. Ha negatív, nem vagy terhes.
2018. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Draga Ani! Kimelj meg a prividtol. A paraszt te vagy, draga angyalom.
2018. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!