Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek várandós?...

Szerintetek lehetek várandós? Mikor teszteljek? Valakinek hasonló tünetek? 23/L

Figyelt kérdés
December 16-án kezdődött a legutóbbi menzim, igazából december eleje óta próbálkozunk babával. Most tartok a 23. napnál. Eddig ritkán éreztem a peteérést, a tipikus fehér folyàssal. Most középidőben elkezdett iszonyat módon feszülni a mellem, azóta is nagyon érzékeny. Illetve furcsa rózsaszínes-barnás folyásom volt a 17-19-ik napokban, néha erős alhasi gőrccsel, hasmenéssel. A napokban pedig mèg én magam is idegesítem saját magam, a hangulatingadozásaim szörnyűek :D
2018. jan. 7. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Akkor tesztelj, amikor meg kéne jönnie. Előbb felesleges :) Drukkolok!
2018. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Tesztelj ha nem jön meg (biztosabbat nem lehet tanácsolni). 23 évesen már nem lány (L) vagy hanem nő (N) pláne ha gyereket tervezel........de amúgysem kellet volna kitenni mert férfi nem lehet várandós.
2018. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

14-e körül tesztelhetsz,feltéve,ha 30-a környékén voltatok együtt.

Ha 30-án sikerült a baba,akkor sem érezhetsz még semmilyen terhességi tünetet,mert kb.2 hétig tart a beágyazódás.

2018. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló! Köszi a kedves okítást, annyi kérdést olvastam mostanában, hogy teljesen rámragadt ez a /L.

Köszi 1. Kommentelő!

3.: tudom, sokan ezt mondják, de mégis annyi mindent olvasok arról, hogy valaki már nagyon hamar megérzi, tapasztal tüneteket.. leginkább ilyenekre lennék kíváncsi, de persze köszönöm a tanácsot :)

2018. jan. 7. 22:27
 5/25 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként kb mióta elmúlt a menzi 1-2 naponta szexelünk.. ezért reménykedünk nagyon :)
2018. jan. 7. 22:29
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keress a tüneteket... Sajàt tapasztalatból írom....

Nekem nem volt... Vagyis utóbb visszagondolva igen.. De semmi hányinger, futa szúrka, fura mellfeszülés, fura folyás..

Volt enyhe barna vérzésen 4 nappal a mensi ideje előtt, amikor azt hittem megjön, aztán azt éreztem mindig hogy megjön rendesen, de nem..

Ezt az érzést nem lehet leírni... Emiatt nem volt sosem "balestem" mimdig 1 órával előtte tudom, hogy meg fog jönni.. Nah ez ugyanolyan, csak mégse... A mensi nem várt ideje másnapján el is múlt, de lehet vsak azért mert tudtam, hogy baba van a pozi tesztnől..

Azóta sincs igazán terhességee utaló tünetem... Nagyobb cicim lett..

16 h km

2018. jan. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Na, akkor leírom én is. Én se nagyon éreztem a peteérést, csak számolás alapján kb-re ekkor meg akkor...

November 4-én megjött a menzeszem, 16-án annyira egyértelmű volt a peteérés, hogy se lehetett téveszteni. Nem volt tervben a baba, de együtt voltunk, páromnak mondtam, hogy na most minden esély meg van rá... Onnantól a napokat számoltam, mikor kéne. És éreztem is, hogy na meg fog jönni, meg fog jönni. Mikor már a 3.napja ezt éreztem, és semmi, igazából nem volt kérdés. Másnap teszt (dec. 4.), szerintem nem kell mondanom... :)

Egyébként ez a 3.terhességem, az első kettőnél nem tudtam a peteérést, mikor van, ellenben a melleim, mikor meg kellett volna jöjjön, majd szét durrantak + orrvérzésem volt. Na most ezek elmaradtak, mégis egyértelmű volt, mi a helyzet.

2018. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#4 Amíg nem történik meg a beágyazódás,addig még nem beszélünk terhességről.

Tehát azt megelőzően nem érezhetsz tüneteket,értelemszerűen.

2018. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Észérvekkel én sem tudom megmagyarázni, de mégis tapasztalok szokatlan dolgokat..
2018. jan. 8. 18:50
 10/25 A kérdező kommentje:
25. nap.. Azóta alhasi fura, rövid nyomásokat is érzek, illetve mintha meg akarna jönni..lehet ez beágyazódási tünet is, gondolom. annyira tesztelnék már :D
2018. jan. 9. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!