Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.2 hónapja voltam együtt a barátommal.Mind a kettőnknek ez volt az első.Nem értem ez hogyan történhetett meg mert védekeztünk.

Fogalmam sincsen hogy mit tegyek el kellene mondanom a szüleimnek de félek a hogy mit mondanak .



2018. jan. 6. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ugye nem a megszakítást nevezed vèdekezèsnek?
2018. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogy védekeztetek?
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

"Anya, apa! Terhes vagyok."

Mi ebben a nehéz?

2018. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Pedig muszáj lesz elmondanod nekik. Nem szakadt ki a gumi? Vagy csak egy picit nem tette be gumi nélkül?

Biztosan terhes vagy? Csinálj több tesztet, ha két hónapja volt az aktus nagyon erős csíkoknak kell lenniük.

Egyébként el kell azt is döntened, hogy megtartod vagy sem. Mivel kiskorú vagy kell a beleegyezésük az abortuszhoz és a 18. hétig csinálják meg, de jobb minnél előbb a te érdekedben.

Ha két hónapja volt az aktus akkor már 10 hetes terhes vagy.

Szerintem csak ültesd le őket az asztalhoz és kerek perec mondbel, hogy mi történt. Biztos nem dicsérnek meg, de ez nem múlik el magától, muszáj felnőttnek lenned.

2018. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszer voltatok együtt?
2018. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Olyan lazán mondd el, amilyen lazán szexeltél. Ha attól nem féltél, a következményektől sem kell. :-)
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21%
Mond azt apukàdt van így anyud apudadatvelzavarja majd anyudnak mond ezt sálálálá lé türü türü tü pi po
2018. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ja. Védekeztetek. Megszakítással gondolom mint mindenki. Ez az új védekezési formula. Valószínűleg elfogadta az orvosi bizottság már. Mert mindenki így vedekezik...
2018. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!