Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mitol no a magzat?

Most akkor mitol no a magzat?

Figyelt kérdés

Talán, sőt egyesek biztosan kiosztanak.

De kérdeztem az orvost a vitaminról, h jobban nő tőle a magzat vagy sem, azt mondta nem. Az az anyukának kell, aztán vedononek mondtam h (poénból)nagyott nőtt a baba ,biztos tetszett Neki a karácsonyi menü.. ő meg azt mondta nem attól nő, hogy sokat eszünk vagy sem.

Most akkor mitől nő a magzat? Mi a tápanyag neki?

Bocsánat, ha hülye kérdés. Ha így gondolod , akkor is emberi stílusban írj. Köszi


2018. jan. 9. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Elveszi tőled a tápanyagot, ami kell neki.

Pl. ha nem vigyázol, tönkremehetnek a fogaid.

Aztán a te szervezeted majd pótolja ezeket a tápanyagokat... végül is a baba nem fogyaszt olyan sokat. Nem kell kétszer annyit enni - főleg akkor, amikor még kicsi.

A vitaminok azért valamit segítenek, ha normálisan adagolod, mert nagyobb és erősebb lesz tőle. De pl. a magzatburok is erősebb lesz, úgy kell majd repeszteni.

2018. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Genetika, hormonok, tapanyagok. En mint laikus igy gondolom. Ha nem jut a megfelelo anyagokhoz amire szuksege van, akkor mehem beluli fejlodes elmaradottsag fogja jellemezni.

De hatha mond valaki valami okosat!:)

2018. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Genetika, az nás téma lehet, mivel nem hiszem h az táplálja , attol max az függhet gondolom, hogy milyen lesz a szeme/szája/orra, hangja, teste.

Gondolom erre egy orvos tudna nekem ugy valaszolni h megértsem. Igazábóll nem fontos, csak elgondolkoztam rajta.:))

Koszi lanyok!

2018. jan. 9. 13:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt: amit az egyes is irt, toled vonja el amire szuksege van. Tehat eloszor neked lesz “bajod” .

De ez annyira osszetett dolog.

2018. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, miért nem olvasol szakkönyveket a témával kapcsolatban? Gondolod, ha valaki sokat eszik terhesség alatt, akkor az ő gyereke előbb éri el az 50 centit, mint más babák? És esetleg 1 méteresen fog megszületni? :D
2018. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már vártam egy ilyet😁😂😂

Semmit sem hiszek, azért kérdezek. Ha olyan fontos lenne,h ezt tudjam utána olvasok. De gondoltam merészkedek itt megkérdezni. Hátha más volt nálam is kíváncsibb.. relax.:D

2018. jan. 9. 13:59
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Az a baj, hogy nem csak buta vagy, de még flegma is. Ez a legjobb kombó. Ha hülye kérdést teszel fel, számíts hülye válaszra is. Egyébként a felelősségtudóbb anyukák szakkönyveket szoktak olvasni egyrészt bilológiai vonatkozásban, másrészt a baba ellátásával és a gyerek nevelésével kapcsolatban is, javaslom, hogy azokra támaszkodj, ne vadidegen, laikus emberek válaszaira, akik lehet pont annyira nincsenek képben, mint te. Szegény ápolónők foghatják a fejüket, hogy milyen emberek vállalnak gyereket...
2018. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha a felelősségtudóbb anyukák szakkönyveket szoktak olvasni biológiai vonatkozásban, akkor miért nem válaszolják meg ezt a kérdést? Például Te? Ahelyett, hogy sértegeted a kérdezőt? Nem mellesleg, az ember akkor tanul, ha kérdez.


Kérdező, az emberek nagy többségének fogalma sincsen, hogy mi az igazság a magzattal (embrióval, babával) kapcsolatban, aki még a méhben van. Minden csak találgatás, semmi sem bizonyított. Ahogy olvashatod, itt sem tudta még senki megmondani a választ, de arról már felvilágosítottak, hogy buta vagy. Ami egy felnőtt embernek egészséges, arról azt gondoljuk, hogy a babának is jó, ami pedig egészségtelen, arról azt, hogy rossz, hiszen e a logikus és ez lenne a legegyszerűbb is. Ne igyál alkoholt, ne igyál bort, ne szívjál cigarettát, pláne ne füvet, mondjuk, aztán mindig jön valaki (vagy 1000 valaki) aki megteszi és egészséges gyereke születik. De így van ez a születés után is, fél év után kezd a hozzátáplálást, 2 évig szoptass, 2 évig ne vidd ki a strandra, és a többi és a többi, de mindig van, aki egy hétig szoptat, 3 hónap után hozzátáplál, fél év múlva beleteszi a tengerbe a gyerekét és nem lesz semmi baj, sőt. Aztán azt mondjuk, neki szerencséje volt, erre nem lehet alapozni, a tudomány egyértelműen kimondja, hogy..


Nem lehet tudni. Ez az igazság, szerintem.

2018. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha senki sem kérdezne ( nem csak itt) akkor ott tartana a világ ,ahol elkezdődött. Bocsánat, h érdekel a téma, meg hogy kérdezni mertem..

Attól,h szerinted butaság engem még érdekelhet. És igen flegma vagyok, ha hülyének néznek,mert nem az a hülye aki kérdez!

Koszonom a valaszokat.

Utolsó nekedis. Egyetértek!

2018. jan. 9. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok hozzáfűzni, amennyit biosz órán tanultam: tápanyagokat von el tőled, amit pótolni kell.
2018. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!