Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási vérzés?

Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

December 28-án volt a menstruációm utolsó napja, 30-án pedig együtt voltunk párommal, ám a gumi kiszakadt. Átlagban 30-33 naposak a ciklusaim.

Ma a wc-papíron barnás valami volt, de a második törlésre már semmi. Ez beágyazódási vérzés lehetett, vagy valami más? (Azt tudni kell, hogy már 3 napja csúnyán fel vagyok fázva, fáj a vizelés, egyszer volt véres is, és hüvelykupot is használok fertőzésre.)



2018. jan. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kiszakadt a gumi és elment benned, akkor miért nem mentél el esemény utániért?
2018. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ment még el, észrevettük időben :) És nem lenne probléma egy baba, gondolkozunk már rajta egy ideje.
2018. jan. 9. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Beágyazódási vérzés nekem is volt az 1.babánál (tervezett baba volt) Kb.aktus után 9-10 nappal. Enyhe rózsaszínes maszat volt a wc papíron, egyszeri alkalommal. Most ismét babás vok de nem volt semmi ilyesmi. Ovu után enyhe menzi szerű hasfájás éreztem majd egyre erősebben. 12 nap az együttlét után halvány pozit teszteltem.

Tüneteid vannak, mellduzzadás, hasfeszülés, görcsölés?

2018. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha fel vagy fázva akkor szerintem lehetett attól is. Jobbulást! Utolsó előtti is én voltam.
2018. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nincs semmi tünet, tegnap fájdogált az oldalam, de az nálam rendszeres peteérésnél.

Köszönöm! :)

2018. jan. 9. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hanyadik napon jársz? Most lesz még ovud vagy már utána vagy?
2018. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt :)
2018. jan. 9. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,3.4.és utolsó vagyok.

Ha tegnap volt ovud akkor nem lehetett még beágyazódási vérzésed, max.ovus "vérzés". Nekem is volt most legutóbb a wc papíron kicsi világosbarna maszat.Sztm nem vagy babás.

2018. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!