Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a beágyazódási...

Meddig tart a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Az ovuláció utáni 10.nap óta barnás folyásom van,ma van a nem várt napja a tesztem negatív és menstruációs görcsöm van a barnázás óta,de még nem jött meg.Meddig kéne tartson a beágyazódási vérzés?Nagyon szeretnénk babát!!!Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 3. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam két napig tartott, de mindkét nap csak úgy kb. 50 forintosnyi barnás-pirosas csöpp volt...ha folyamatosan barnázol, az nem valószínű hogy beágyazódás, akkor inkább meg fog jönni.
2016. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

A beágyazódási vérzés nem tarthat ennyi ideig. Ez inkább sárgatest-elégtelenségre utal. Hacsak nem egy érfalnál tapadt meg az embrió, és az okozza a folyamatos vérzést. De akkor már pozitívat kellene tesztelned. Ha ez a barnázás rendszeressé válik mensi előtt, menj mielőbb nőgyógyászhoz, mert olyan problémákra utalhat, amik miatt nem tudsz teherbe esni.

Persze az is lehet, hogy pár nap múlva pozitív lesz a teszt.

2016. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy ez nem baba.Sajnos.Minèl előbb elmegyek dokihoz
2016. aug. 3. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz előtt kb egy héttel volt pár csepp vér, annyi, mintha kb pont akkor jönne meg, de amikor legközelebb kimentem a mosdóba már nem volt több vér és utána sem egyáltalán. Amikor meg kellett volna jönnie, utána való napon már teljesen erőteljes 2 csík volt a teszten, semmi halvány, egyforma erős 2 csík. Érzésre amúgy én biztos voltam benne, hogy meg fog jönni és a beágyazódásos vérzést is megmagyaráztam azzal, hogy biztos volt valami cisztám és azért a vérzés... Pont úgy fájt a hasam, és még a pozitív teszt után is úgy gondoltam, hogy lehet, hogy csak kémiai terhesség, mert annyira úgy érzem, hogy meg fog jönni... Előtte hány olyan hónap volt, amikor mindenféle jelet véltem felfedezni, de amikor tényleg terhes voltam, az pont olyan volt, hogy na egy órán belül menstruálni fogok :D
2016. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nwem volt egy csepp se. 5 hós a babám :)
2016. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hg
2016. aug. 18. 01:42
 7/7 Tina00000 válasza:
Sziasztok fontos kerdesem lenne van itt valaki?
2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!