Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnal 3kor teát ittam, lehet...

Hajnal 3kor teát ittam, lehet emiatt magas lesz a cukrom a ma reggeli vérvételen?

Figyelt kérdés
amióta terhes vagyok minimum egyszer ébredek wc-re meg rutinból ittam is egy korgy teát. Úgy tudtam éjfél után már nem lehet enni inni ha cukrot néznek. első vérvételem volt 11 hetes vagyok.
2018. jan. 10. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a védőnő azt mondta az első vérvételre nem kell éhgyomorral menni. Én ettem egy kiflit előtte,egyébként is rosszul voltam ha nem ettem. Igaz mint utólag kiderült néztek vércukrot is ,de nem volt gond vele így sem,hogy ettem.
2018. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én is a rosszul lévős tipus vagyok...1 órát álltam sorba mire sorra kerültem... hát remélem nem lesz gond, eddig mindig jó volt a cukrom.
2018. jan. 10. 09:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy KORTY nem számít!
2018. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy korty teától nem fog nagyon változni a vércukorszinted.

Nekem a cukorterhelésen is a 120 perces vérvételnél visszaállt az éhgyomri értékre a cukorszintem.

2018. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ok az jó! remélem így lesz. Azért gondoltam erre mert anyukám előző este sok sütit meg tortát evett mert szülinapja volt és másnap amikor mentem vele vérvételre egy picit magas lett a cukra. erre mondta a doki hogy ha előző este sok édességet evett akkor lehet azért volt. Utána volt többször is vérvételen és egyszer sem volt neki magas.

A másik meg hogy kellett vinni vizeletet és én akkor hajnal 3kor pisiltem is...aztán reggel 7kor megint és azt vittem el.

2018. jan. 10. 10:42
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem anno azt mondtak hogy semmit sem ehetek se nem ihatok mar boven ejfel elott sem, meg vizet se... En is rosszul leszek sokszor vervetel utan, raadasul nyar volt, megsem szabadott. Ezt akkor ezek szerint orvosa/aszisztense/korhaza valogatja hogy mit szabad mit nem?
2018. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Vizet lehet inni, sőt kötelező. Különben nehezebb a vénát megszúrni, rosszabb a véna telítettsége és rugalmassága.
2018. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt nem lehet inni vizet (kulfold) . Ket gyerekem van, egyiknel sem lehetett...
2018. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen vizet azt lehet azt tudom. Jártam úgy hogy megszúrták az egyik karomat és egyáltalán nem jött a vérem. Kérdezte a hölgy hogy ittam-e vizet?? hát mondom nem. na azóta iszom!
2018. jan. 10. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A cukorterheléses vérvételen nálunk sem szabad enni. Csak max vizet inni. De az 24-26.hét között van.
2018. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!