Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhességnél ha...

5-6 hetes terhességnél ha semmi más tunet nincs, mint a magas reggeli ho, még minden lehet rendben igaz?

Figyelt kérdés

Nyilvàn ezt igy nem lehet megmondani, de màr volt egy elhalt terhességem ès aggaszt, hogy semmi tunetem nincs az ég vilàgon. Csak a meg nem jott mensi (pozitiv teszt 1 hete :)) ès a reggeli 37 fokos testho. Amig nem csokken a homèrsèklet, termelodik a progeszteron. Addig nagy baj nem lehet, igaz?

Mikor jonnek a tunetek? Akàr enyhèk is? Semmi suru pisilès, èmelygès, fàradtsàg, cici feszulès...Nàlam egyenlore semmi :(

Jovohèten megyek eloszor orvoshoz.


2013. ápr. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek az az első tünete hogy kezd nőni a hasa. Elötte semmi. Nem ezen múlik a dolog, de érthető hogy agódsz a rossz élmény miatt. Egyébkétn a legtöbb tünet a 6 hét után kezd jönni mert addigra olyan magas a hormon szint hogy tünetet okozzon. Drukkolok hogy mindnen rendben legyen, majd ird meg mi volt az orvosnál.
2013. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megirom ès koszonom! :)
2013. ápr. 26. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ilyen volt az első és a második terehsségem is most vagyok 6 hetes és 5 napos, csak annyi a terhességi tünetem hogy fájdogál a mellem és nagyobb de egyébként semmi más :D nyugi
2013. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Probàlom turelmesen kivàrni az elso uh-t, de oda sem szerettem volna menni addig, mèg nincs szivhang. Biztos, hogy a rossz élmények miatt fèlek ennyire, de remèlem most minden rendben. Nekem a mellem sem fàj (talàn ha megnyomom 2 oldalrol, èrzékenyebb picit) se nem nott eddig. :(
2013. ápr. 26. 13:50
 5/9 gabszem ***** válasza:
100%
nekem csak a 6.-7. hét körül kezdődött és a 10. héten pedig már el is múlt minden tünet, de addig se volt vészes, csak étvágytalan voltam meg nagyon fáradékony, szédelgős. A terhesség végéig sok volt a gyomorsavam, de ennyi szerencsére.
2013. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én az elmaradt mensi napján teszteltem pozitívat, de már előtte 2 nappal iszonyatosan puffadtam. a rosszabb tünetek (émelygés, hányinger, gyakori pisilés) a 6.hét környékén kezdődtek, a mellem pedig egyáltalán nem fáj. szóval mindenkinél más tünetek vannak. 7 hetes
2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést. Ugyan ezen örlődök én is. Az előző terhességem 8 hetesen halt el és az ég vilàgon semmit sem éreztem, hogy baj lenne,pláne hogy voltak tünetek dögivel. Most 6 hetes vagyok és semmi tünet. Az elmúlt héten kb 10 percenként tudtam volna pisilni járni de már ezt se érzem. A hőm 37.1-37-4 között mozgott a mai meg 36.8. Lehet minden oké és csak én aggódom túl; de nálam is úgy van, hogy az előző terhesség rànyomja kicsit a bélyegét a mostanira.

Drukkolok mindannyiunknak hogy rendben legyen minden :-)

2013. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom Neked is kedves elozo a vàlaszod!

Akàr ki akàr mit mond, aki màr jàrt ugy sajnos, mint mi, az nem tud nem aggodni. En is probàlom pozitivan, nyugodtan kezelni az uj àllapotom, de sajnos az emlèkek most mèg inkàbb felszinre tornek.

Nekem azota sincsenek tuneteim, de legalàbb probàlom ugy felfogni, hogy azon nem gorcsolok, hogy mi van, ha hirtelen elmulnak...(Nem mintha a hirtelen elmulo tunetek minden esetben bajt jelentenènek, vagy a meglèvok mellett nem lehetne problèma...)

En pènteken voltam eloszor uh-n, akkor 6 hetes 4 napos voltam a mazat mèretei szerint (èn is igy szàmoltam) volt szép eros szivhang. Innentol fogva tènyleg csak a jora, szépre probàlok gondolni, sokat beszélek hozzà, hogy mennyire szeretjuk ès vàrjuk Ot :) A multra probàlok nem gondolni.

Minden jot kivànok Neked is, oszintèn, tiszta szivbol!

2013. máj. 5. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmin aggódok most. Remélem, minden rendben lesz....
2020. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!