Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megjött terhesség...

Akinek megjött terhesség alatt is, mi volt az első gyanús jel?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akiknek még sokáig "megjött", és nem a vérzés elmaradása volt az első jel.

Az a gondom, hogy utóbbi két menzeszem 2 naposak voltak, sokkal kevesebb vérrel, görcsök nélkül. Nem védekezünk, esélyt adunk egy harmadik babának. Viszont mivel elvileg megjött, nem vigyáztam semmire amire terhesen ügyelnék. Kóstoltam nyers húst, használtam tampont, sőt többször ittam alkoholt. Nem fetrengésig, de ugye ünnepek is voltak, és esténként szoktunk néha borozni, szomszédban pálinkát kóstolni. Na mindegy is ez, hogy mire nem vigyáztam, a kérdés az hogy mi jelezte mégis a terhességet annak akinek utána is volt vérzése?


2018. jan. 10. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van ilyen ,hogy pár hónapig megjön egyeseknek, nem is ritkaság, úgyhogy légyszi: nem az érdekel, hogy lehetek-e terhes, hanem amit leírtam.
2018. jan. 10. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem megjött az egyik terhességemnél, de az émelygés volt az első jele és TESZTELTEM. 12 hetesen elvetéltem, szóval én nem örülnék terhesség alatti vérzésnek, az nem jelent jót...
2018. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 666Hell válasza:
Nekem is hasonló jellegű kérdésem lenne. Mert bár csináltam egy tesztet és negatív lett,viszont 2 hónapja a menstruációm csak 2 napig tart,sokszor hányingert érzek,hátfájásom is van sűrün van vizeletem és néhány illatot amit eddig elviseltem mostanra már nem igazán birok elviselni. És volt hogy a melleim is fájtak. Van már 2 kislányom úgyhigy a tünetek miatt gondoltam hogy terhes lehetek de a teszt negatív volt és ez nem tudom van e értelme újjat csinálni vagy nem. Válaszotokat előre is köszönöm
2018. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!