Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg gyanus, pcos,...

Jokibaba kérdése:

Terhesseg gyanus, pcos, halvany teszt, lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Azzal kezdenem,hogy a ciklusaim rendszertelenek,pcos-sel diagnosztizaltak.Nagyon ritkan van ovulaciom,nem sikerul teherbe esnem.mindenfele kezelessel probalkoztunk mar,closty,menopur,myo sun,ez utobbi valami uj,de mindeddig sikertelenul.Ebben a honapban ugy 16,17-ik nap korul volt valami erosebb hasfajasom par orat tartott,aztan kesobb a 24-ik nap kornyeketol kezdodott egy enyhebb tompa hasfajasom,neha petefeszek szurka,neha kavarog a gyomrol vagy ennek,de ugy mindent vagy semmit ertelemben.Ma lennek a 28-ik napon es csinaltam egy clear blue tesztet,25-os erzekenyegut es pillanatokon belul kijott egy vonal,de szinte alig latszott,majd ha szaradt egy kicsit akkor mintha erosodott volna.Az lenne a kerdesem,hogy ez lehet baba,vagy ne is remenykedjek egyaltalan.Dokihoz nem mennek amig nem tudok valami biztosabbat es a menszimet sem tudom,mivel rendszertelen,hogy mikor kellene megjonnie.Voltak valakinek esetleg ugyanez ek a tunetei?Koszi elore is a valaszokat.

2016. aug. 21. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is PCOS-es és IR-es vagyok. Drukkolok neked. 20 hetes vagyok ;)
2016. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi es gratula.Feltennem a kepet de nem sikerult meg.Jo babavarast.
2016. aug. 21. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu ott próbáld :)
2016. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20160821_152825_www
2016. aug. 21. 16:08
 5/10 A kérdező kommentje:
2016. aug. 21. 16:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Na vegre sikerult feltolteni.Szerintetek erre mit lehet mondani?
2016. aug. 21. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Sajat tapasztalat de ez negativ. Nem kek a csik hanem szurke es nem eleg vastag. Nekem rengeteg ilyen tesztem volt. Vegyel digitalisat. Az a biztos.
2016. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valojaban halvany kek a csik es ugyanolyan vastag csak a kepen kicsit rosszul latszik.Amugy remenykedtem,annyi csalodas utan.Ket nap mulva ujra tesztelek,hatha megis......Azt mondjak a remeny hal meg utoljara.Borzasztoan feszul a hasam es fel vagyok fujodva na meg ingerult a gyomrom is.Koszi a valaszt,meg jelentkezem.
2016. aug. 21. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel! De tenyleg ne ezzel tesztelj. Ez nagyon nem jo. Inkabb digitalis. Az meg sosem csapott beengem. Vagy a mostani kozkedvelt facellt probald ki.
2016. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez simán lehet halvány pozi,főleg ha te kéknek látod. Szép vastag csík! Drukkolok nagyon! Próbálj ki egy rossmannos facelle tesztet! Az hamar mutatja! :)
2016. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!