Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babânak...

Lehet valami baja a babânak ha hason felkszem?

Figyelt kérdés

20.hétben vagyok és az elmùlt egy hétben nőtt nagyot a pocakom. Alvâs közben sajnos megesik hogy hasonfekve ébredek fel. Lehet ettől valami baja a picinek?


Vagy esetleg hogy rosszul fordulok vagy mozdulok...mert még nagyon szokatlan a hasam.


Köszönöm a vâlaszokat!


2018. jan. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem faj addig nem. En a 33.hetig birtam felhason aludni.
2018. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Epp most kerdeztem meg a dokim, nem baj!:)
2018. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem jó neki, felkelt...

Én még nem érzem, hogy mozog.. Háton feküdtem, arra keltem h kemény a pocakom... Utána, hogy pisilni kell.. Nem tetszett babának a hólyagom, hogy tele volt.tehát ne aggódj.. Van akinek nem leaz nagy hasa éa végig tud úgy feküdni

2018. jan. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira vicces.

Én általában háton vagy oldalt szeretek aludni. Viszont amikor babát várok, szinte kizárólag hason fekve esik jól. :) Vagy olyan félig oldalt-félig hason. Kb én is a 33. hétig tudok így aludni (párnával a térdem alatt), utána már csak a bal oldalamon.


Majd úgyis felébredsz hogy kényelmetlen lesz neki/neked. Addig meg aludj ahogy jól esik, miután megszületik, úgysem fogsz egy ideig. :D :D


üdv: egy 4. babáját váró 14 hetes :D

2018. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!