Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, és már a 3....

18 hetes vagyok, és már a 3. antibiotikum kúránál tartok. Van/ volt még valaki hasonló helyzetben? Árthat a babának?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire szedsz/szedtél? Éb is 3-nál tartok 32 hetesen...
2018. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őket javaslom felhívni:

[link]

2018. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így sikerült anno az elso trimeszter. Tökéletesén egészséges baba született a végén. Az antibiotikum kevesebbet árt, mint a betegség és az orvos csak olyat fog felirni, ami terhesen is szedhető
2018. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először hüvelyi bakteriális fertőzésre, utána felső légútira, most a vizeletemben találtak baktériumot... :(

Már annyira elegem van, hogy mindig van valami!

2018. febr. 14. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen dolog sajnos. Terhesség alatt az immunrendszer visszavesz és emiatt egy csomó betegséget el kaphatsz, nem feltétlenül de van akinek igencsak sűrűn jón elő valami. Évek óta nem volt semmi vajom terhesség alatt mégis 3 kirat kellett nekem is megcsinalni mert mindig jött valami.
2018. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!