Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+4 naposan méhszáj vizsgálat...

38+4 naposan méhszáj vizsgálat után vérzés?

Figyelt kérdés

Ma voltam CTG n es mutatott jóslókat ezert megneztek a mehszajam ami zart .

Haza kuldtek .

Viszont elkezdtem picit verezni ezert vissza mentunk ujabb ctg volt 20 as de 100as f.tevekenyseg is en megsem erzem igazan ..

Megint megneztek a mehszajam de zart

Ettol beindulhat a szules?!vagy mitol verezhetek


2018. jan. 11. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel voltam így. 38+3 nap, utolsó vizsgálat, doki úgy köszönt el, hogy teljesen zárt méhszáj, találkozunk 2 hég múlva. Este már fájásokkal feküdtem a ctg-n, ott elfolyt a magzatvíz, akkor véreztem. Hajnali 5-re lett meg a babám.
2018. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod .Hát akkor majd kiderül mi lesz .Most pihizek itthon . De nagyon félek így első szülés elött 😟Megkérdezhetem milyen hosszu ideig vajúdtál?
2018. jan. 11. 23:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi most látom hogy írtad !!😁😊😊
2018. jan. 11. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt, kitartás és minden jót nektek :)
2018. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy 30 éve, de én is így indultam eng,, ugy megvizsgálták anyut, hogy már hazafele mintha lett volna valami, csak első gyerek él még nem gondolta, hogy szülés
2018. jan. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet tágulásos vérzés. Ne félj, hamar túl leszel rajta!
2018. jan. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam a nagylányommal . Megvizsgált a doki aztán vérzés. Mondta ,hogy zárt. Ebből nagyon sokáig nem lesz baba . Pár óra múlva beindultak a fájások és megszületett a kislányom 😊
2018. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen természetes a vizsgálat utáni vérzés! Ugyanis ilyenkor elpattanhatnak az erek! Nekem is volt mindkét vizsgálatnál! Nekem a második után 2 nappal indult be a szülés! Viszont ha másnap is tart a vérzés érdemes felhívni az orvosod! Kitartást! Könnyű szülést kívánok! :-)
2018. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vérzés elmúlt ..🙂gorcsolgetni szoktam ,derekam is fajdogál de ugye ezek joslok . Pedig már azt hittem lassan beindul ..Majd kiderül mikor szeretne kijönni a kislány ..☺☺
2018. jan. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!