Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C-1 (1-0-0) ez mit is jelent...

C-1 (1-0-0) ez mit is jelent pontosan? 33 hetes eredmény.

Figyelt kérdés

A 28 hetes volt C200

A 38 hetes meg (elégé olvashatatlan számomra, de lefotozom hátha valaki tudja h mi az.

(ma voltam NST+ terhes gondozóba)

38 hetes vagyok.


[link]



2016. márc. 29. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Na utána olvastam és a BV azt jelenti h belső vizsgálat.

Szóval a 38hetes az C2

De akkor a 33hetes hogy lehet c-1?

Vagy csak én olvasom félre? És az 2es akar lenni? :D

2016. márc. 29. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanaz az orvos vizsgal?

Mert ha nem, akkor ez okozza az elterest.

A C (azaz cervix) utan az elso szam a mehnyak hosszat jeloli, alapban 3-as, bar tobbedik gyereknel sokszor a 2-es a kiindulo, es gyakori, hogy a kulso mehszaj alapban mar 1-es a nulla helyett.

De a lenyeg, hogy ezt tapintassal vizsgaljak, nem olyan, mint lemerni valamit mindig ugyanugy, ugyanazzal a modszerrel.

Lehet, hogy ami az egyik dokinak kettes, az a masiknak csak egyes.

Ugyanigy van elteres a kuldo mehszajnal, ha mas-mas doki nezi.

Bar most igy a lelet alapjan azt nem is neztek (vagy nem irtak, hogy mennyire van nyitva a mehszaj, csak a mehnyakra vonatkozo ertek van beirva.

2016. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 cm-re rövidült méhnyak és 1 cm-re nyitott külső méhszájat jelent elvileg ez az érték. Ezzel sokat kellett feküdnöd, ha jól sejtem, de szülés előtt pont ideális érték. :)

Nagyon boldog babázást! :)

2016. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezt a 33 hetesre írtam, bocsánat. :) Szerintem az utolsón a "tölcsérképződés" van stilizált formában, de ebben nem vagyok biztos (az a belső méhszáj nyitottságára vonatkozik).
2016. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Más doki vizsgál, nem mindig ugyan az. (nincs fogadott orvosom)

Nem mondtak semmit h feküdnöm kell stb..

Érdekes azért, hogy így elmérik :)

2016. márc. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!