Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lesz valaki veszélyeztet...

Mitől lesz valaki veszélyeztetett terhes, mi kell ahhoz hogy valakit szigorú fekvésre ítéljenek?

Figyelt kérdés
Én véletlenül sem szeretnék egyik helyzetbe se kerülni csak érdekel.
2018. jan. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem külső natás miatt..

Ha nyílik pl a méhszáj...méhszájelégtelenségkor leginkább

2018. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 26 hetes terhes vagyok, és a méhlepény eléri a méhszájamat. Ez miatt csak feküdnöm szabad, felkelni max egy gyors zuhany miatt illetve wc - re mehetek.

2018. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Buriné ***** válasza:
85%
Én is 26 hetes kismama vagyok.20 hetesen véreztem a lepény mélyen tapadt meg.Ezért szigorú fekvés volt előírva.De nem nagyon tudom betartani sajnos.Eddig minden rendben.Persze próbálok minnél többet pihenni ha tudok.Elvileg már rendben van feljebb ment a lepény.Boldog baba várást nektek
2018. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én most is kórházban vagyok, mert teljesen a méhszájon tapad a lepény és nagyon erős vérzéseim voltak/ vannak. Csak wc-re és egy gyors zuhanyra kelhetek fel.

Ezt leszámítva is veszélyeztett vagyok, mert volt már középidős vetélésem méhszájelégtelenség miatt...

2018. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból az lettem mert elotte vetéltem,2 hónappal. De fekudnom nem kellett csak nem dolgozhattam es kimelnem kell magam+13 hetig szexmentes időszak.

Aztan 7hetesen elkezdten barnázni, akkor kellett fekudnom de genetikai uhn mondta a doki h sex már engedett , fekudnom nem kell. De kimeljem magam.

2018. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl.én is az voltam a fiammal,mert keményedett a hasam.Szigorú fekvésre ítéltek,délelőtt 1 óra,délután 1 óra.2016 augusztusban terhes lettem,mondták a dokik h.fennáll a vetélés veszélye,feküdnöm kell.Sajnos hiába feküdtem 6 hetesen elvetéltem.😭Hogy mitől azt még ők sem tudták.
2018. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# a napi 2 ora pihenes nem szigoru fekves.

De. Es du. 1-1 ora az konkretan semmi.:S

Nogyogyaszati nyelven a szigoru fekves az az h pisilni es furdeni jarsz

2018. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én ezzel a szigorú fekvéssel kb. napi 23 órát fekszem. A maradék 1 óra a reggeli és esti tisztálkodás + a nap során a wc látogatások.
2018. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!